Митрополит Варсонофій звершив паломництво до святинь Буковини

01.07.2023

29 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив паломницьку поїздку до святинь Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви.

Архіпастир разом з паломницькою групою відвідав Вознесенський Банченський чоловічий монастир, жіночий Ксеніївський скит та монастир на честь Боянської ікони Божої Матері.

В кожній обителі архіпастир підніс молитви за свою Вінницьку паству, про мир в Україні, про перемогу над агресором та за багатостраждальну Українську Церкву.

Також митрополит Варсонофій разом з групою відвідали притулок для дітей-сиріт на скиту у Молниці. Паломники передали солодощі та фінансову допомогу для підтримки виховання діток-сиріт.

Висловлюємо щиру подяку за сприяння та благословіння митрополиту Чернівецькому і Буковинському Мелетію та митрополиту Банченському Лонгіну.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Воскресіння Словущого. Осіння Пасха: історія свята

Згадування про відновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі або Воскресіння Словущого — (грец. Ανάμνηση των Εγκαινίων του Ιερού Ναού της Αναστάσεως), Святкується 13 / 26 вересня, в переддень двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Це маловідоме свято встановлено на згадку про урочисте освячення у 335 році храму збудованого святим рівноапостольним царем Костянтином Великим […]

26.09.2023

Вечірнє богослужіння пасхальним чином у вінницькому храмі Воскресіння Словущого

Увечері, 25 вересня 2023 року, напередодні престольного свята вінницького храму на честь Воскресіння Словущого, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив вечірнє богослужіння пасхальним чином. Архіпастирю співслужили секретар єпархії, настоятель — протоієрей Валерій Швець, благочинні та клірики міста Вінниці. Нагадаємо, завтра архіпастир звершить Божественну літургію пасхальним чином в цьому ж храмі. Зустріч владики о 8:00. Запрошуємо […]

25.09.2023

Священний Синод затвердив намісника Іллінського чоловічого монастиря міста Вінниці

25 вересня 2023 року, під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відбулось засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. У відповідь на рапорт Преосвященного митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, Священний Синод затвердив архімандрита Аркадія (Сенчуківського) намісником чоловічого монастиря на честь пророка Божого Іллі у місті Вінниця, Вінницької єпархії. Читайте також: Звернення Священного Синоду Української Православної […]

25.09.2023