Митрополит Варсонофій звершив паломництво до святинь Буковини

01.07.2023

29 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив паломницьку поїздку до святинь Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви.

Архіпастир разом з паломницькою групою відвідав Вознесенський Банченський чоловічий монастир, жіночий Ксеніївський скит та монастир на честь Боянської ікони Божої Матері.

В кожній обителі архіпастир підніс молитви за свою Вінницьку паству, про мир в Україні, про перемогу над агресором та за багатостраждальну Українську Церкву.

Також митрополит Варсонофій разом з групою відвідали притулок для дітей-сиріт на скиту у Молниці. Паломники передали солодощі та фінансову допомогу для підтримки виховання діток-сиріт.

Висловлюємо щиру подяку за сприяння та благословіння митрополиту Чернівецькому і Буковинському Мелетію та митрополиту Банченському Лонгіну.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Ліствиця. Сходи сходження на небо преподобного Іоанна Синайського

Преподобний Іоанн Ліствичник, пам’яті якого присвячена ця неділя Великого Посту, був ігуменом Синайської гори та залишив після себе класичний, усім відомий повʼязаний з його імʼям, твір по православній аскетиці – «Ліствицю». Починає він свою працю з цілепокладання духовного життя. А воно, насамперед, полягає, на його думку, в тому, щоб перемогти в собі самість і себелюбство, цю […]

14.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Стрітенському храмі міста Вінниці

12 квітня 2024 року, у пʼятницю 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Стрітенському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний першого Вінницького міського округу протоієрей Богдан Маліновський, настоятель храму протоієрей Сергій Виговський та клірики міста. Цього дня духовенство першого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств […]

12.04.2024

У Хмільницькому благочинні звершили погребіння воїна Івана Найчука

11 квітня 2024 року, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Качанівка Хмільницького благочиння, було звершено чин погребіння воїна Івана Андрійовича Найчука, 1997 року народження. Воїн Іван Андрійович Найчук, мешканець села Качанівка, мужньо виконував свій  військовий обов’язок, боронячи суверенітет та незалежність нашої держави від російського агресора. Воїн Іван загинув біля населеного пункту Карлівка Покровського району Донецької області. […]

11.04.2024