Митрополит Варсонофій звершив паломництво до святинь Буковини

01.07.2023

29 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив паломницьку поїздку до святинь Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви.

Архіпастир разом з паломницькою групою відвідав Вознесенський Банченський чоловічий монастир, жіночий Ксеніївський скит та монастир на честь Боянської ікони Божої Матері.

В кожній обителі архіпастир підніс молитви за свою Вінницьку паству, про мир в Україні, про перемогу над агресором та за багатостраждальну Українську Церкву.

Також митрополит Варсонофій разом з групою відвідали притулок для дітей-сиріт на скиту у Молниці. Паломники передали солодощі та фінансову допомогу для підтримки виховання діток-сиріт.

Висловлюємо щиру подяку за сприяння та благословіння митрополиту Чернівецькому і Буковинському Мелетію та митрополиту Банченському Лонгіну.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024