Престольне свято храму Вознесіння Господнього села Уланів Хмільницького благочиння 

25.05.2023

У свято Вознесіння Господнього, 25 травня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на честь престольного свята в однойменному храмі села Уланів Хмільницького церковного округу.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії ієрей Андрій Балан; настоятель храму протоієрей Ярослав Микитин; клірики Хмільницького благочиння та гості свята у священному сані. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець.

Зачало Євангелія, яке зачитав на літургії архідиякон Миколай, говорить про подію, що сталась на сороковий день після Воскресіння з мертвих Господа Іісуса Христа на Єлеонській горі. Після цього митрополит Варсонофій звернувся до вірян зі словом проповіді.

Після сугубої єктенії були піднесені особливі молитовні прохання про мир на нашій українській землі; за Святу Церкву Христову, яка на жаль в останній час претерпіває нові гоніння; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після літургії відбулась хресна хода навколо Вознесенського храму з читанням Святого Євангелія та окропленняи святою водою. Після богослужіння архієрей благословив трапезу, яка була приготована на церковному подвірʼї.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023