Престольне свято храму Вознесіння Господнього села Уланів Хмільницького благочиння 

25.05.2023

У свято Вознесіння Господнього, 25 травня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на честь престольного свята в однойменному храмі села Уланів Хмільницького церковного округу.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії ієрей Андрій Балан; настоятель храму протоієрей Ярослав Микитин; клірики Хмільницького благочиння та гості свята у священному сані. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець.

Зачало Євангелія, яке зачитав на літургії архідиякон Миколай, говорить про подію, що сталась на сороковий день після Воскресіння з мертвих Господа Іісуса Христа на Єлеонській горі. Після цього митрополит Варсонофій звернувся до вірян зі словом проповіді.

Після сугубої єктенії були піднесені особливі молитовні прохання про мир на нашій українській землі; за Святу Церкву Христову, яка на жаль в останній час претерпіває нові гоніння; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після літургії відбулась хресна хода навколо Вознесенського храму з читанням Святого Євангелія та окропленняи святою водою. Після богослужіння архієрей благословив трапезу, яка була приготована на церковному подвірʼї.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024