Відбудуться паломницькі поїздки до святинь Греції

22.05.2023

Часи, які переживає нині Україна важкі і страшні: вже понад рік на території країни тривають бойові дії, щодня гинуть військові та мирні люди, не минає і доби, як внаслідок обстрілів хтось втрачає домівку, хтось — близьких, хтось — власне життя.

Останнім часом до наших випробувань додалось ще одне: в той час, як ворог намагається позбавити нашу державу незалежності, ворог роду людського відкрив другий фронт всередині країни, розпочавши справжню війну проти Хрстової Церкви.

Зараз як ніколи ми потребуємо духовної підтримки, потребуємо особливої допомоги Господа та молитовного заступництва його святих.

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія паломницька служба «Фавор» організовує паломницькі поїздки в Грецію, зокрема на острів Керкіра до мощей святителя Спиридона Триміфунтського. Святого, який за життя був заступником віруючих і поборником правди, а після смерті оберігає тих, хто його вшановує. Так, протягом сторіч жодне зазіхання на храм, де спочивають його мощі не мало успіху, а під час Другої світової війни о. Керкира не зазнав жодної шкоди від ворожих бомбардувань.

В час, коли Україна і Українська Церква особливо потребують наших зусиль у духовному подвигу, ми матимемо змогу піднести молитви за Батьківщину і Церкву біля найшанованіших святинь Греції. Біля поясу Пресвятої Богородиці, святинь Афону, мощей великомученика Димитрія Солунського та святителя Григорія Палами у святого Спиридона Тримифунтського проситимемо Господа за наших захисників, за вірних нашої Церкви, за постраждалих від війни, за наших близьких та співвітчизників. 

Поїздки відбуватимуться 21 червня — 4 липня та 3 — 15 серпня. У програмі поїздок: Керкіра, Евія, Салоніки, Мереори, Афон.

Запис за телефоном: +380672330833.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Літинському благочинні звершено погребіння загиблого воїна Сергія Ліварчука

5 грудня 2023 року, в храмі Вознесіння Господнього села Бруслинівка, кліриками Літинського благочиння було звершено погребіння загиблого Захисника України — воїна Сергія Ліварчука. Чин поховання очолив благочинний Літинського церковного округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Михайло Михальчук та духовенство благочиння. Загиблий воїн Сергій народився в селі Бруслинівці 16 вересня 2001 року. Закінчив 9 класів […]

07.12.2023

7 грудня — день памʼяті великомучениці Катерини

Свята великомучениця Катерина була дочкою правителя Александрії Єгипетської Конста під час правління імператора Максиміна. Живучи в столиці – центрі еллінської ученості, Катерина, володарка рідкісної краси і розуму, отримала блискучу освіту, вивчивши твори кращих античних філософів та вчених.  Юнаки з найіменитіших родин імперії шукали руки прекрасної Катерини, але жоден з них не став її обранцем. Вона […]

07.12.2023

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до Дня Збройних Сил України 

Дорогі брати і сестри! Мужнє українське воїнство! Із почуттями щирої подяки та поваги до вашого величного подвигу, сердечно вітаю вас із святом — Днем Збройних Сил України! Щодня ми є свідками вашої жертовної любові до ближніх, вашої відваги та мужності, вашої професійності у справі оборони нашої держави від підступного ворога. Незважаючи на нестерпну спеку і […]

06.12.2023