Відбудуться паломницькі поїздки до святинь Греції

22.05.2023

Часи, які переживає нині Україна важкі і страшні: вже понад рік на території країни тривають бойові дії, щодня гинуть військові та мирні люди, не минає і доби, як внаслідок обстрілів хтось втрачає домівку, хтось — близьких, хтось — власне життя.

Останнім часом до наших випробувань додалось ще одне: в той час, як ворог намагається позбавити нашу державу незалежності, ворог роду людського відкрив другий фронт всередині країни, розпочавши справжню війну проти Хрстової Церкви.

Зараз як ніколи ми потребуємо духовної підтримки, потребуємо особливої допомоги Господа та молитовного заступництва його святих.

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія паломницька служба «Фавор» організовує паломницькі поїздки в Грецію, зокрема на острів Керкіра до мощей святителя Спиридона Триміфунтського. Святого, який за життя був заступником віруючих і поборником правди, а після смерті оберігає тих, хто його вшановує. Так, протягом сторіч жодне зазіхання на храм, де спочивають його мощі не мало успіху, а під час Другої світової війни о. Керкира не зазнав жодної шкоди від ворожих бомбардувань.

В час, коли Україна і Українська Церква особливо потребують наших зусиль у духовному подвигу, ми матимемо змогу піднести молитви за Батьківщину і Церкву біля найшанованіших святинь Греції. Біля поясу Пресвятої Богородиці, святинь Афону, мощей великомученика Димитрія Солунського та святителя Григорія Палами у святого Спиридона Тримифунтського проситимемо Господа за наших захисників, за вірних нашої Церкви, за постраждалих від війни, за наших близьких та співвітчизників. 

Поїздки відбуватимуться 21 червня — 4 липня та 3 — 15 серпня. У програмі поїздок: Керкіра, Евія, Салоніки, Мереори, Афон.

Запис за телефоном: +380672330833.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Новий графік роботи єпархіального складу

Розпорядженням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія від 17 червня 2024 року, затвердженого новий графік роботи для єпархіального складу-магазину. Відтепер склад-магазин працюватиме за наступним принципом: ПОНЕДІЛОК і ПʼЯТНИЦЯ з 11:00 до 14:00; ВІВТОРОК – ЧЕТВЕР з 10:00 до 17:00. Нагадуємо, єпархіальний склад знаходиться у приватному секторі мікрорайону Пирогово, за адресою: вул. ЯРОСЛАВА МУДРОГО, 52. Також підписуйтесь […]

18.06.2024

Призначено нового духівника Вінницької єпархії

У день свята Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій призначив нового духівника Вінницької єпархії Української Православної Церкви. На посаду Духівника Вінницької єпархії обраний почесний настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці протоієрей Олексій Мельничук. Митрополит Варсонофій від імені духовенства та вірян Вінницької єпархії висловлює щиру подякую попередньому духівнику єпархії протоієрею Володимиру Цвику, за багаторічні […]

17.06.2024

Клірики Барського благочиння звершили погребіння воїна Олександра Болеска

17 червня 2024 року, в храмі Покрова Пресвятої Богородиці села Черешки було звершено чин погребіння загиблого Захисника України воїна Болеска Олександра, 9 березня 1987 року народження. Погребіння очолив настоятель храму протоієрей Андрій Холод, разом з кліриками Барського благочиння. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай Господь упокоїть його душу в Царстві Небесному, та […]

17.06.2024