Відбудуться паломницькі поїздки до святинь Греції

22.05.2023

Часи, які переживає нині Україна важкі і страшні: вже понад рік на території країни тривають бойові дії, щодня гинуть військові та мирні люди, не минає і доби, як внаслідок обстрілів хтось втрачає домівку, хтось — близьких, хтось — власне життя.

Останнім часом до наших випробувань додалось ще одне: в той час, як ворог намагається позбавити нашу державу незалежності, ворог роду людського відкрив другий фронт всередині країни, розпочавши справжню війну проти Хрстової Церкви.

Зараз як ніколи ми потребуємо духовної підтримки, потребуємо особливої допомоги Господа та молитовного заступництва його святих.

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія паломницька служба «Фавор» організовує паломницькі поїздки в Грецію, зокрема на острів Керкіра до мощей святителя Спиридона Триміфунтського. Святого, який за життя був заступником віруючих і поборником правди, а після смерті оберігає тих, хто його вшановує. Так, протягом сторіч жодне зазіхання на храм, де спочивають його мощі не мало успіху, а під час Другої світової війни о. Керкира не зазнав жодної шкоди від ворожих бомбардувань.

В час, коли Україна і Українська Церква особливо потребують наших зусиль у духовному подвигу, ми матимемо змогу піднести молитви за Батьківщину і Церкву біля найшанованіших святинь Греції. Біля поясу Пресвятої Богородиці, святинь Афону, мощей великомученика Димитрія Солунського та святителя Григорія Палами у святого Спиридона Тримифунтського проситимемо Господа за наших захисників, за вірних нашої Церкви, за постраждалих від війни, за наших близьких та співвітчизників. 

Поїздки відбуватимуться 21 червня — 4 липня та 3 — 15 серпня. У програмі поїздок: Керкіра, Евія, Салоніки, Мереори, Афон.

Запис за телефоном: +380672330833.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023