Митрополит Варсонофій зустрівся з делегацією Всесвітньої Ради Церков у Києво-Печерській Лаврі

12.05.2023

11 травня 2023 року, під час молитовного стояння у Києво-Печерській Лаврі митрополит Вінницький і Барський Варсонофій зустрівся з Генеральним секретарем Всесвітньої Ради Церков доктором пастором Джері Піллеєм, якого під час відвідин Києво-Печерської Лаври супроводжували модератор Центрального Комітету ВРЦ лютеранський єпископ Гайнріх Бедфорд-Штром, віцемодератор Центрального Комітету Всесвітньої Ради Церков вірменський архієпископ Вікен Айказіан, директор Комісії церков з міжнародних справ Пітер Пров та відповідальний за програму Всесвітньої Ради Церков «Екуменічні відносини, віра і конституція» доктор Васіле Октавіан Міхок.

Делегацію супроводжували священики Української Православної Церкви — співробітники Відділу зовнішніх церковних звʼяків протоієрей Василій Пріц, професор Сергій Бортник та клірик Чернівецько-Буковинської єпархії протоієрей Миколай Попеску.

Під час спілкування митрополит Варсонофій привітав високих гостей зі святом Воскресіння Христового, яке сьогодні відзначає увесь християнський світ, а також подякував представникам Всесвітньої Ради Церков за підтримку України у цей складний час для нашої Держави.

Востаннє представники ВРЦ відвідували оточену Україну в серпні 2022 року, щоб провести низку офіційних зустрічей, вислухати представників церков та державних установ, які займаються релігійними питаннями, і забезпечити участь українських церков у Асамблеї ВРЦ, що проходила в серпні-вересні 2022 року.

Як повідомляє офіційний сайт Всесвітньої Ради Церков, делегація звершує візит до України, «заради розуміння поточної релігійної ситуації в Україні, під час візиту делегація проведе низку офіційних зустрічей з представниками українських церков та інших установ».

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024