Духовенство та віряни Вінницької єпархії звершили соборну молитву в Києво-Печерській Лаврі

11.05.2023

В четвер, 11 травня 2023 року, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в рамках великого паломництва до святинь Києва, духовенством та вірянами, на чолі з керуючим Вінницькою єпархією, звершено молитовне стояння у стінах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Соборний параклісис з акафістом Пресвятій Богородиці, а також преподобним отцям Києво-Печерським очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій у співслужінні братії Києво-Печерської Лаври та духовенства Вінницької єпархії.

Під час богослужінням також молилась настоятелька Браїлівського жіночого монастиря ігуменя Антонія (Стеценко), сестри та паломники святої Лаври.

«Просячи ваших святих молитов за мир в Україні, також просимо вас піднести молитви за нас, братію Лаври та її парафіян, щоб Господь зміцнив наші духовні сили в цю страшну годину. А хто має можливість – закличте можновладців покласти край незаконному виселенню ченців з Києво-Печерської Лаври» — повідомляє офіційний сайт Лаври.

Після молеблю відбулась хресна хода на Ближні печери Києво-Печерської Лаври. Архіпастир окропив вірян святою водою, а також у своєму слові подякував Предстоятелю за благословіння, братії святої обителі, духовенству та паломникам з Вінниччини за спільну молитву про збереження нашої Української Святині — Києво-Печерської Лаври в лоні канонічної Української Православної Церкви.

Дивіться великий фоторепортаж на офіційній сторінці Вінницької єпархії у Facebook.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023