Духовенство та віряни Вінницької єпархії звершили соборну молитву в Києво-Печерській Лаврі

11.05.2023

В четвер, 11 травня 2023 року, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в рамках великого паломництва до святинь Києва, духовенством та вірянами, на чолі з керуючим Вінницькою єпархією, звершено молитовне стояння у стінах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Соборний параклісис з акафістом Пресвятій Богородиці, а також преподобним отцям Києво-Печерським очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій у співслужінні братії Києво-Печерської Лаври та духовенства Вінницької єпархії.

Під час богослужінням також молилась настоятелька Браїлівського жіночого монастиря ігуменя Антонія (Стеценко), сестри та паломники святої Лаври.

«Просячи ваших святих молитов за мир в Україні, також просимо вас піднести молитви за нас, братію Лаври та її парафіян, щоб Господь зміцнив наші духовні сили в цю страшну годину. А хто має можливість – закличте можновладців покласти край незаконному виселенню ченців з Києво-Печерської Лаври» — повідомляє офіційний сайт Лаври.

Після молеблю відбулась хресна хода на Ближні печери Києво-Печерської Лаври. Архіпастир окропив вірян святою водою, а також у своєму слові подякував Предстоятелю за благословіння, братії святої обителі, духовенству та паломникам з Вінниччини за спільну молитву про збереження нашої Української Святині — Києво-Печерської Лаври в лоні канонічної Української Православної Церкви.

Дивіться великий фоторепортаж на офіційній сторінці Вінницької єпархії у Facebook.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Літинському благочинні звершено погребіння загиблого воїна Сергія Ліварчука

5 грудня 2023 року, в храмі Вознесіння Господнього села Бруслинівка, кліриками Літинського благочиння було звершено погребіння загиблого Захисника України — воїна Сергія Ліварчука. Чин поховання очолив благочинний Літинського церковного округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Михайло Михальчук та духовенство благочиння. Загиблий воїн Сергій народився в селі Бруслинівці 16 вересня 2001 року. Закінчив 9 класів […]

07.12.2023

7 грудня — день памʼяті великомучениці Катерини

Свята великомучениця Катерина була дочкою правителя Александрії Єгипетської Конста під час правління імператора Максиміна. Живучи в столиці – центрі еллінської ученості, Катерина, володарка рідкісної краси і розуму, отримала блискучу освіту, вивчивши твори кращих античних філософів та вчених.  Юнаки з найіменитіших родин імперії шукали руки прекрасної Катерини, але жоден з них не став її обранцем. Вона […]

07.12.2023

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до Дня Збройних Сил України 

Дорогі брати і сестри! Мужнє українське воїнство! Із почуттями щирої подяки та поваги до вашого величного подвигу, сердечно вітаю вас із святом — Днем Збройних Сил України! Щодня ми є свідками вашої жертовної любові до ближніх, вашої відваги та мужності, вашої професійності у справі оборони нашої держави від підступного ворога. Незважаючи на нестерпну спеку і […]

06.12.2023