Звернення вінницьких депутатів не мають жодної юридичної сили

29.04.2023

28 квітня 2023 року депутати Вінницької обласної та міської рад проголосували за звернення до центральних органів влади щодо діяльності Української Православної Церкви. Тексти зверенень були опубліковані на офіційний сайтах.

Вінницькі депутати вкотре ігнорують офіційну позицію Української Православної Церкви, а також намагаються перешкодити свободі віросповідання жителів Вінниччини.

У зверненні до парламента депутатів обласної ради, повідомляється що «..мають бути врегульовані питання неможливості існування релігійних організацій, які підтримують окупанта..». Українська Православна Церква не підтримувала і не підтримує окупантів, а також засудила повномасштабне вторгнення РФ на територію України. Дані маніпуляції вже не вперше звучать у залі Вінницької обласної ради. Священики та віряни УПЦ є громадянами України і разом з усіма наближають перемогу нашої держави. Вірні УПЦ захищають нашу країну на фронті.

Щодо заяв про те, що «своїм рішенням обласна Рада припиняє договори оренди нерухомого майна, земельних ділянок..» — це не має жодної юридичної сили.

Священики та віряни Української Православної Церкви, відповідно до статті 35-ї Конституції України, мають право вільно сповідувати свою віру.

Продовжуємо нести християнську місію на Подільській землі, молимось до Господа за увесь багатостраждальний український народ і особливо за наших воїнів!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільна літургія в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці

3 грудня 2023 року, в 26-у Неділію після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. За богослужінням архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Віталій Гречко, голова служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярією єпархіального управління ієродиякон Філарет (Олівінський). На Малому вході з благословення Предстоятеля УПЦ, митрополит […]

03.12.2023

Духовенство Вінницького району придбали та передали генератор для потреб військових ЗСУ

Духовенство Вінницького районного благочиння, а також небайдужі віряни зібрали кошти і придбали інвенторний генератор для наших захисників. Цими днями, благочинний Вінницького районного округу протоієрей Миколай Строк, зустрівся з одним із наших парафіян, який також захищає нашу країну на Херсонщині та передав генератор для потреб військових на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській […]

03.12.2023

Архіпастир звершив Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці

2 грудня 2023 року, напередодні 26-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. Разом з владикою за богослужінням молились настоятель храму протоієрей Віталій Гречко, голова служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярією єпархіального управління ієродиякон Філарет (Олівінський). Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить недільну […]

02.12.2023