Звернення вінницьких депутатів не мають жодної юридичної сили

29.04.2023

28 квітня 2023 року депутати Вінницької обласної та міської рад проголосували за звернення до центральних органів влади щодо діяльності Української Православної Церкви. Тексти зверенень були опубліковані на офіційний сайтах.

Вінницькі депутати вкотре ігнорують офіційну позицію Української Православної Церкви, а також намагаються перешкодити свободі віросповідання жителів Вінниччини.

У зверненні до парламента депутатів обласної ради, повідомляється що «..мають бути врегульовані питання неможливості існування релігійних організацій, які підтримують окупанта..». Українська Православна Церква не підтримувала і не підтримує окупантів, а також засудила повномасштабне вторгнення РФ на територію України. Дані маніпуляції вже не вперше звучать у залі Вінницької обласної ради. Священики та віряни УПЦ є громадянами України і разом з усіма наближають перемогу нашої держави. Вірні УПЦ захищають нашу країну на фронті.

Щодо заяв про те, що «своїм рішенням обласна Рада припиняє договори оренди нерухомого майна, земельних ділянок..» — це не має жодної юридичної сили.

Священики та віряни Української Православної Церкви, відповідно до статті 35-ї Конституції України, мають право вільно сповідувати свою віру.

Продовжуємо нести християнську місію на Подільській землі, молимось до Господа за увесь багатостраждальний український народ і особливо за наших воїнів!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023