Митрополит Варсонофій звершив погребіння воїна та вірянина УПЦ Дениса Бабія

26.04.2023

26 квітня 2023 року, в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі був звершений чин погребіння загиблого військового та вірянина УПЦ Бабія Дениса Олександровича, 1993 року народження.

Чин похорону звершив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та духовенство єпархії.

Захисник України Денис Бабій був військовослужбовцем в батальйоні «Азов». Військовий загинув 21 квітня від ворожого обстрілу, захищаючи нашу Батьківщину на передових рубежах війни на Сході України.

Воїн Денис був активним парафіянином нашої Церкви та багаторічним хрестоходцем з Браїлівського монастиря в Почаївську Лавру.

У військового залишилась вагітна дружина і мати. В своєму слові біля гробу, митрополит Варсонофій висловив щирі співчуття сім’ї загиблого воїна, матері Тетяні і дружині Іванні, а також близьким та побратимам.

Сьогодні, після офіційного військового прощання, воїн Денис Бабій буде похований на сабарівському кладовищі міста Вінниці.

Царство Небесне!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024