Митрополит Варсонофій звершив погребіння воїна та вірянина УПЦ Дениса Бабія

26.04.2023

26 квітня 2023 року, в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі був звершений чин погребіння загиблого військового та вірянина УПЦ Бабія Дениса Олександровича, 1993 року народження.

Чин похорону звершив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та духовенство єпархії.

Захисник України Денис Бабій був військовослужбовцем в батальйоні «Азов». Військовий загинув 21 квітня від ворожого обстрілу, захищаючи нашу Батьківщину на передових рубежах війни на Сході України.

Воїн Денис був активним парафіянином нашої Церкви та багаторічним хрестоходцем з Браїлівського монастиря в Почаївську Лавру.

У військового залишилась вагітна дружина і мати. В своєму слові біля гробу, митрополит Варсонофій висловив щирі співчуття сім’ї загиблого воїна, матері Тетяні і дружині Іванні, а також близьким та побратимам.

Сьогодні, після офіційного військового прощання, воїн Денис Бабій буде похований на сабарівському кладовищі міста Вінниці.

Царство Небесне!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023