В день Радониці клірики єпархії звершили літургію на могилі архієпископа Симона (Івановського) (+1966)

25.04.2023

25 квітня 2023 року, у день Радониці, загального пасхального поминання спочилих, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, традиційно у каплиці на місці поховання Преосвященного архієпископа Вінницького і Брацлавського Симона (Івановського (+1966), що знаходиться на центральному міському кладовищі було завершено Божественну літургію та панахиду пасхальним чином.

Богослужіння очолив протоієрей Сергій Корженко, якому співслужили клірики Вінницької єпархії. Богослужбові піснеспіви традиційно виконував квінтет під управлінням ієрея Едесія Арустамяна.

Особливістю богослужінь на могилі колишнього вінницького архіпастиря є те, що літургія звершується на антимінсі, який свого часу освятив та підписав владика Симон.

Під час богослужіння було згадано усіх спочилих преосвященних архіпастирів, кліриків та ченців Вінницької єпархії. Також були піднесені особливі молитви за упокій душ загиблих українських воїнів, які мужньо поклали свої життя за свободу, суверенітет та Незалежність нашої Батьківщини.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024