Вихованці недільної школи жмеринського храму свт. Луки Кримського привітали архіпастиря зі святом Пасхи (+відео)

21.04.2023

20 квітня 2023 року, в Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря, вихованці недільної школи храму святителя Луки Кримського міста Жмеринка привітали архіпастиря, кліриків, черниць та парафіян обителі зі святом Пасхи Христової.

Під час свого виступу вихованці недільної школи розповідали вірші, співали пісні, інсценували невеличкі постановки, в яких було яскраво продемонстровано Біблійні сюжети пов’язані із Воскресінням Спасителя.

Митрополит Варсонофій в своєму слові також привітав діток зі святом Світлого Христового Воскресіння та побажав Божої допомоги в їх справах і навчанні. Також архіпастир особливо подякував отцю Петру Шавулі, вихователям та усім, хто долучається до поцесу духовно-морального виховання підростаючого покоління.

Після цього кожен учасник недільної школи отримав від архієрея та ігумені Антонії подаруки. Насамкінець було зроблене спільне фото.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023