Світлий Вівторок. Архієрейське богослужіння в Жмеринському благочинні

18.04.2023

18 квітня 2023 року, у вівторок Світлої седмиці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Хрестовоздвиженському храмі с. Жуківці Жмеринського благочиння.

Архіпастирю співслужили: благочинний Жмеринського округу прот. Ярослав Коромчевський, настоятель храму прот. Петро Шавула, клірик Браїлівського монастиря архім. Єнох (Торак), секретар єпархії ієрей Андрій Балан та клірики благочиння.

На Малому вході архіпастир нагородив кліриків Жмеринського благочиння богослужбовими нагородами: прот. Петро Шавула — правом служіння літургії з відкритими Царськими вратами до молитви «Отче наш», прот. Василій Василічишин — хрестом з прикрасами та прот. Ігор Миронов — хрестом з прикрасами.

Під час літургії були піднесені особливі молитовні прохання про мир на нашій українській землі; за Святу Церкву Христову, яка на жаль в останній час претерпіває нові гоніння; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після літургії був звершений пасхальний хресний хід навколо храму, священики прочитали читири вокресні Євангелія та окропили вірян святою водою. На завершення архіпастиря та парафіян вітали вихованці недільної школи Хрестовоздвиженського храму. Насамкінець було зроблене спільне фото, а також владика благословив трапезу, яка була приготована для парафіян.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023