Православні українці в Німеччині відзначили свято Пасхи Христової

18.04.2023

В день свята Світлого Христового Воскресіння, православні українці в діаспорі відзначили свято Пасхи Господньої у місті Хемніц (Німеччина).

Богослужіння звершили священнослужителі Української Православної Церкви — ієрей Максим Бойчура, який також звершує своє служіння в м. Лейпциг, а також ієрей Іоан Крись, клірик Київської єпархії.

В німецькому місті Хеміц існує наша православна громада, яка здебільшого сладається з українців. На даний час громада не має храму і постійного місця для звершення богослужінь і Таїнств. Але в свято Пасхи була можливість звершити православне богослужіння в католицькому храмі.

Слід зазначити, що цього дня на православне богослужіння в Хеміці прибула велика кількість людей, багато хто з них приступив до Таїнства Євхаристії. Богослужбові піснеспіви виконували два чоловіка із Закарпаття, які співали характерним для Закарпаття русинським розспівом. А прислуговувати за богослужінням допомагав Максим, молодий чоловік, в якого батьки католики, але вони із дружиною є православними.

Дякуємо нашим священикам за духовну підтримку та втіху наших співвідчизників, які сьогодні перебувають за межами України.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023