Православні українці в Німеччині відзначили свято Пасхи Христової

18.04.2023

В день свята Світлого Христового Воскресіння, православні українці в діаспорі відзначили свято Пасхи Господньої у місті Хемніц (Німеччина).

Богослужіння звершили священнослужителі Української Православної Церкви — ієрей Максим Бойчура, який також звершує своє служіння в м. Лейпциг, а також ієрей Іоан Крись, клірик Київської єпархії.

В німецькому місті Хеміц існує наша православна громада, яка здебільшого сладається з українців. На даний час громада не має храму і постійного місця для звершення богослужінь і Таїнств. Але в свято Пасхи була можливість звершити православне богослужіння в католицькому храмі.

Слід зазначити, що цього дня на православне богослужіння в Хеміці прибула велика кількість людей, багато хто з них приступив до Таїнства Євхаристії. Богослужбові піснеспіви виконували два чоловіка із Закарпаття, які співали характерним для Закарпаття русинським розспівом. А прислуговувати за богослужінням допомагав Максим, молодий чоловік, в якого батьки католики, але вони із дружиною є православними.

Дякуємо нашим священикам за духовну підтримку та втіху наших співвідчизників, які сьогодні перебувають за межами України.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільна літургія в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці

3 грудня 2023 року, в 26-у Неділію після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. За богослужінням архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Віталій Гречко, голова служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярією єпархіального управління ієродиякон Філарет (Олівінський). На Малому вході з благословення Предстоятеля УПЦ, митрополит […]

03.12.2023

Духовенство Вінницького району придбали та передали генератор для потреб військових ЗСУ

Духовенство Вінницького районного благочиння, а також небайдужі віряни зібрали кошти і придбали інвенторний генератор для наших захисників. Цими днями, благочинний Вінницького районного округу протоієрей Миколай Строк, зустрівся з одним із наших парафіян, який також захищає нашу країну на Херсонщині та передав генератор для потреб військових на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській […]

03.12.2023

Архіпастир звершив Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці

2 грудня 2023 року, напередодні 26-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. Разом з владикою за богослужінням молились настоятель храму протоієрей Віталій Гречко, голова служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярією єпархіального управління ієродиякон Філарет (Олівінський). Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить недільну […]

02.12.2023