СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ. Пасхальне богослужіння в Браїлівському монастирі

16.04.2023

В Пасхальну ніч, 16 квітня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив святкове Пасхальне богослужіння в Браїлівському Свято-Троїцькому жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили клірики обителі та секретар єпархії. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець. За богослужінням також молилась настоятелька ігуменя Антонія (Стеценко), сестри, парафіяни та паломники монастиря.

Перед початком Божественної літургії до соборного храму монастиря було доставлено Благодатний Вогонь з Єрусалиму. Владика запалив пучки свічок від святого вогню та роздав їх вірянам.

Під час богослужіння традиційно читалось Пасхальне Євангельське зачало декількома мовами: українською, грецькою, латинською, слов‘янською, англійською, польською та німецькою.

Богослужіння транслювалось на офіційній сторінці Вінницької єпархії у мережі Facebook.

Богослужбові піснеспіви виконував сестринський хор під управлінням монахині Єпистимії (Співак).

Після запричасного вірша свого архіпастиря зі святом Світлого Христового Воскресіння привітали клірики Браїлівської обителі.

Після літургії митрополит Варсонофій освятив Пасхальний Артос та приношення. Також владика привітав усіх з святом Пасхи Господньої, побажав Божого миру, добра та закінчення усіх невзгод, які сьогодні спіткали наш український народ!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023