В Браїлівському монастирі для переселенців були роздані гуманітарні пакунки

14.04.2023

13 квітня 2023 року, до свята Святої Пасхи, в Браїлівському жіночому монастирі, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія були роздані гуманітарні пакунки для вимушених переселенців зі Сходу України, які знайшли прихисток в смт Браїлів, та в цілому у Жмеринському районі Вінницької області.

Для переселенців було приготовано традиційні продуктові набори, засоби гігієни та інші необхідні повсякденні речі. Також трудами ігумені та сестер Браїлівської обителі були спечені пасочки для наших братів і сестер, які через війну залишились без житла, або покинули свої домівки та переїхали на Вінниччину.

Молимось Богу, щоб він змилувався над нашим українським народом, послав Свій благословенний мир, дав міцне здоров’я та мужність воїнам, які щохвилини боронять Україну від тих, які зазіхнули на її Незалежність!

Щиро дякуюємо Українсько-Німецькому гуманітарному фонду, за допомогу Вінницькій єпархії, в справі підтримки наших воїнів та переселенців.

У ці святі пасхальні дні, щиро просимо усіх небайдужих українців підтримувати тих, хто сьогодні потребує вашої допомоги і уваги!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Літинському благочинні звершено погребіння загиблого воїна Сергія Ліварчука

5 грудня 2023 року, в храмі Вознесіння Господнього села Бруслинівка, кліриками Літинського благочиння було звершено погребіння загиблого Захисника України — воїна Сергія Ліварчука. Чин поховання очолив благочинний Літинського церковного округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Михайло Михальчук та духовенство благочиння. Загиблий воїн Сергій народився в селі Бруслинівці 16 вересня 2001 року. Закінчив 9 класів […]

07.12.2023

7 грудня — день памʼяті великомучениці Катерини

Свята великомучениця Катерина була дочкою правителя Александрії Єгипетської Конста під час правління імператора Максиміна. Живучи в столиці – центрі еллінської ученості, Катерина, володарка рідкісної краси і розуму, отримала блискучу освіту, вивчивши твори кращих античних філософів та вчених.  Юнаки з найіменитіших родин імперії шукали руки прекрасної Катерини, але жоден з них не став її обранцем. Вона […]

07.12.2023

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до Дня Збройних Сил України 

Дорогі брати і сестри! Мужнє українське воїнство! Із почуттями щирої подяки та поваги до вашого величного подвигу, сердечно вітаю вас із святом — Днем Збройних Сил України! Щодня ми є свідками вашої жертовної любові до ближніх, вашої відваги та мужності, вашої професійності у справі оборони нашої держави від підступного ворога. Незважаючи на нестерпну спеку і […]

06.12.2023