Митрополит Варсонофій взяв участь в зустрічі керівників релігійних організацій з головою Вінницької ОВА Сергієм Борзовим

14.04.2023

14 квітня 2023 року, відбулась робоча нарада голови Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова з членами Ради церков та релігійних організацій Вінниччини.

В зустрічі взяв участь Керуючий Вінницькою єпархією УПЦ митрополит Вінницький і Барський Варсонофій.

В ході роботи наради були обговорені питання дотримання заходів безпеки під час святкування Пасхи в умовах правового режиму воєнного стану.

«Вінниччина завжди була стабільним регіоном, але зараз в країні триває війна, тож посилення заходів безпеки вкрай важливо» — сказав губернатор.

В своєму слові митрополит Варсонофій висловив надію на те, що пасхальні свята на Вінниччині пройдуть мирно, в тому числі і між релігійними організаціями.

На завершення спілкування з головою Вінницької ОВА, митрополит Варсонофій привітав його з прийдешнім святом Світлого Христового Воскресіння, вручив пам’ятний подарунок та побажав як найшвидшого переможного миру для України.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023