Митрополит Варсонофій звершив чернечий постриг чотирьох насельниць Браїлівського жіночого монастиря

23.03.2023

23 березня 2023 року, в четвер 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чернечий постриг насельниць Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря.

Чин постригу був звершений в нижньому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських.

Черниці в постризі отримали нові імена: інокиня Євгенія (Горбенко) — монахиня Никодима, на честь преподобного Никодима, просфорника Печерського; інокиня Ємілія (Васильківська) — монахиня Лаврентія, на честь преподобного Лаврентія, затворника Печерського; інокиня Аполінарія (Гриньова) — монахиня Паїсія, на честь преподобного Паїсія Києво-Печерського; та інокиня Агнія (Ропало) — монахиня Веніаміна, на честь преподобного Веніаміна Печерського.

Після чину постригу, митрополит Варсонофій, за традицією вручив новопострижених сестер духовним наставницям. В своєму архіпастирському слові, владика звернув особливу увагу на те, що сьогоднішні пострижениці усі названі на честь Преподобних отців Києво-Печерських, саме тоді, коли цю велику святиню відбирають у Церкви. Владика побажав постриженицям Божої допомоги, кріпості, а також, щоб в своєму чернечому житті сестри завжди пам’ятали приклад своїх святих покровителів.

На завершення було зроблене спільне фото, усі присутні вітали черниць з прийняттям ангельського чину, а також розпочато читання Псалтирі. За традицією новопострижені черниці цілодобово перебуватимуть у храмі протягом трьох днів, молячись за увесь світ.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023