Митрополит Варсонофій звершив чернечий постриг чотирьох насельниць Браїлівського жіночого монастиря

23.03.2023

23 березня 2023 року, в четвер 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чернечий постриг насельниць Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря.

Чин постригу був звершений в нижньому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських.

Черниці в постризі отримали нові імена: інокиня Євгенія (Горбенко) — монахиня Никодима, на честь преподобного Никодима, просфорника Печерського; інокиня Ємілія (Васильківська) — монахиня Лаврентія, на честь преподобного Лаврентія, затворника Печерського; інокиня Аполінарія (Гриньова) — монахиня Паїсія, на честь преподобного Паїсія Києво-Печерського; та інокиня Агнія (Ропало) — монахиня Веніаміна, на честь преподобного Веніаміна Печерського.

Після чину постригу, митрополит Варсонофій, за традицією вручив новопострижених сестер духовним наставницям. В своєму архіпастирському слові, владика звернув особливу увагу на те, що сьогоднішні пострижениці усі названі на честь Преподобних отців Києво-Печерських, саме тоді, коли цю велику святиню відбирають у Церкви. Владика побажав постриженицям Божої допомоги, кріпості, а також, щоб в своєму чернечому житті сестри завжди пам’ятали приклад своїх святих покровителів.

На завершення було зроблене спільне фото, усі присутні вітали черниць з прийняттям ангельського чину, а також розпочато читання Псалтирі. За традицією новопострижені черниці цілодобово перебуватимуть у храмі протягом трьох днів, молячись за увесь світ.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024