Сестри та парафіяни Браїлівської обителі відвідали святині Києва

13.02.2023

9 лютого 2023 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, сестри та парафіяни Свято-Троїцького Браїлівського монастиря на чолі з настоятелькою ігуменею Антонією (Стеценко) відвідали святині міста Києва.

Спочатку паломники відвідали Покровський Голосіївський монастир, де вклонилися до мощей преподобного Олексія Голосіївського та звершили панахиду на гробі монахині Аліпії.

Далі паломники прибули в Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де вклонилися святим мощам преподобних отців Печерських, побували в печерному храмі де намісник митрополит Павел звершив подячний молебень.

Також кліриками Браїлівського монастиря в печерному храмі преподобного Антонія Печерського був звершений молебень за мир в Україні та за воїнів, які її захищають на передових рубежах війни.

На завершення паломники вклонились чудотворній іконі Божої Матері «Призри на смирення» у Введенському чоловічому монастирі.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Божїй Матері

Увечері, 19 квітня 2024 року, напередодні 5-ї суботи Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Пресвятій Богородиці у Браїлівському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили клірики Браїлівської обителі. За богослужіням молились: настоятелька – ігуменя Антонія, сестри та парафіяни святої обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію у храмі великомученика Георгія […]

19.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Козятинському благочинні

19 квітня 2024 року, у пʼятницю 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь пророка Божого Іллі с. Сигнал, Козятинського благочиння. Архіпастирю співслужили: благочинний Козятинського округу протоієрей Миколай Волохатий та клірики благочиння. Цього дня духовенство Козятинського благочиння звершили говіння та спільно приступили до Таїнств Покаяння і […]

19.04.2024

Митрополит Варсонофій звершив чернечий постриг у Барському жіночому монастирі

18 квітня 2024 року, у четвер 5-ї седмиці Великої Чотиридесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чернечий постриг у жіночому монастирі на честь Барської ікони Божої Матері. У чернечий чин була пострижена інокиня Матрона (Домашевська), з імʼям Матрона, на честь преподобної Матрони Солунської; а також в іночество – послушниця Марія Косюк, з нареченням імені Феодора, […]

19.04.2024