Сестри та парафіяни Браїлівської обителі відвідали святині Києва

13.02.2023

9 лютого 2023 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, сестри та парафіяни Свято-Троїцького Браїлівського монастиря на чолі з настоятелькою ігуменею Антонією (Стеценко) відвідали святині міста Києва.

Спочатку паломники відвідали Покровський Голосіївський монастир, де вклонилися до мощей преподобного Олексія Голосіївського та звершили панахиду на гробі монахині Аліпії.

Далі паломники прибули в Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де вклонилися святим мощам преподобних отців Печерських, побували в печерному храмі де намісник митрополит Павел звершив подячний молебень.

Також кліриками Браїлівського монастиря в печерному храмі преподобного Антонія Печерського був звершений молебень за мир в Україні та за воїнів, які її захищають на передових рубежах війни.

На завершення паломники вклонились чудотворній іконі Божої Матері «Призри на смирення» у Введенському чоловічому монастирі.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільне архієрейське богослужіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці

16 червня 2024 року, у Неділю святих отців І Вселенського Собору, післясвято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, протоієрей Георгій Мельничук, керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярії Вінницької єпархії архідиякон Філарет (Олівінський). Після […]

16.06.2024

Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору

15 червня 2024 року, напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Завтра, у недільний день архіпастир звершить Божественну літургію у цьому […]

15.06.2024

Вознесіння Господнє. Архієрейська літургія у соборі Різдва Богородиці міста Вінниці

13 червня 2024 року, у свято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: духівник Вінницької єпархії протоієрей Олексій Мельничук; настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Під час літургії були піднесені особливі молитви про перемогу і мир […]

13.06.2024