Архієрейське богослужіння в Хмільницькому благочинні

17.01.2023

17 січня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі Покрова Пресвятої Богородиці міста Хмільник.

Архіпастирю співслужили клірики Хмільницького церковного округу, а також секретар єпархіального управління архім. Аркадій (Сенчуківський); благочинний прот. Олексій Бачинський та настоятель Покровської парафії прот. Володимир Леванчук.

На Малому вході за заслуги перед Українською Православною Церквою та у зв’язку з 40-річчям служіння у священному сані, митрополит Варсонофій, з благословіння Предстоятеля, нагородив протоієрея Володимира Леванчука Орденом Української Правосславної Церкви святого преподобного Нестора Літописця. Також клірик Хмільницького благочиння ієрей Андрій Солодчук нагороджений палицею.

За богослужінням священики особливі молитовні прохання про мир на українській землі; за Святу Православну Церкву, яка сьогодні знову претерпіває утиски; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир в молитві попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

На завершення митрополит Варсонофій звернувся до пастви зі словами різдвяних привітань. Владика привітав настоятеля храму протоієрея Володимира Леванчука з 40-літнім ювілеєм служіння у священному сані та подарував йому пам’ятний подарунок.

Також орденом преподобної Анастасії Київської були нагороджені благодійники та активні парафіяни храму: Бур Галина Олександрівна; Сусол Світлана Адольфівна та Леванчук Ірина Володимирівна. 

Традиційно у благочинні пройшли різдвяні колядки, які священики співали разом з народом, а також архієрей подарував діткам солодкі подарунки та іконки Різдва Христового. На завершення було зроблене спільне фото.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023