Вечірнє богослужіння напередодні свята Різдва Христового

06.01.2023

Напередодні Різдва Христового митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив святкове вечірнє богослужіння в Троїцькому кафедральному соборі Браїлівського жіночого монастиря.

За богослужінням молилась настоятелька монастиря ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники святої обителі.

Архіпастир звершив святкову літію, на якій благословив хліби та полієлей, на якому прочитав Євангельский уривок, в якому розповідається історія про Народження Месії Христа, а також помазав духовенство і вірян освяченим єлеєм.

Нагадаємо, завтра архіпастир звершить Божественну літургію з нагоди Різдва Христового в цьому ж соборі монастиря. Зустріч митрополита о 9:00.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024