Недільне архієрейське богослужіння в храмі Зиновинської ікони Божої Матері с. Шевченка, Літинського благочиння

25.12.2022

25 грудня 2022 року, в 28-у Неділю після П’ятидесятниці, Святих Праотців та день пам’яті святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі на честь Зиновинської ікони Божої Матері с. Шевченка, Літинського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління архім. Аркадій (Сенчуківський); благочинний Літинського церковного округу прот. Олег Макар; настоятель храму прот. Володимир Кіщук, духовенство храму і благочиння. Дияконський чин звершили архідиякон Миколай Кравець та ієродиякон Філарет (Олівінський).

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитовні прохання за здоров’я економа управління архім. Єноха (Торака), який цього дня відзначає день свого тезоіменитства.

За богослужінням були піднесені особливі молитовні прохання про мир на українській землі; за Святу Православну Церкву, яка сьогодні знову претерпіває утиски; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Слід відзначити, що майже усі присутні цього дня в храмі парафіяни приступили до Таїнств Покаяння та Святого Причастя.

Після богослужіння митрополит Варсонофій прочитав молитву перед образом святителя Спиридона Триміфунтського та привітав настоятеля, протоієрея Володимира, його паству та чисельних паломників зі святом та другою річницею освячення храму на честь Зиновинської ікони Божої Матері, образ якої в ньому постійно знаходиться.

Насамкінець було зроблене спільне фото, а також вже традиційно для усіх була приготована трапеза.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільне архієрейське богослужіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці

16 червня 2024 року, у Неділю святих отців І Вселенського Собору, післясвято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, протоієрей Георгій Мельничук, керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярії Вінницької єпархії архідиякон Філарет (Олівінський). Після […]

16.06.2024

Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору

15 червня 2024 року, напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Завтра, у недільний день архіпастир звершить Божественну літургію у цьому […]

15.06.2024

Вознесіння Господнє. Архієрейська літургія у соборі Різдва Богородиці міста Вінниці

13 червня 2024 року, у свято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: духівник Вінницької єпархії протоієрей Олексій Мельничук; настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Під час літургії були піднесені особливі молитви про перемогу і мир […]

13.06.2024