Відбулись загальні збори духовенства Вінницької єпархії

21.12.2022

20 грудня 2022 року, під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, відбулись загальні збори духовенства Вінницької єпархії.

У зібрані, зокрема, взяли участь секретар єпархіального управління архім. Аркадій (Сенчуківський), настоятель Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), настоятелька Браїлівського монастиря ігуменя Антонія (Стеценко) та благочинні єпархії.

Роботу зборів митрополит Варсонофій розпочав з доповіді щодо життя Вінницької єпархії у 2022 році. Архіпастир розповів про служіння єпархії в умовах війни та зміни в житті УПЦ після Собору 27 травня.

Митрополит доповів про соціальне служіння Церкви на території Вінницької єпархії, зокрема про допомогу захисникам України та постраждалим від воєнних дій. Архіпастир також розповів про кадрові зміни в єпархії та навів актуальну статистику.

Потім архієрей відповідав на питання священнослужителів щодо церковного життя і служіння УПЦ. Також владика вручив грамоти священнослужителям, які активно допомогали військовим ЗСУ. Зібрання завершилось спільним фото та молитвою.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив всенічне бдіння та чин Воздвиження Хреста Господнього у Вінниці

Увечері, 26 вересня 2023 року, напередодні двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Хрестовоздвиженському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Миколай Давидовський, секретар єпархіального управління протоієрей Андрій Балан, благочинний першого міського округу протоієрей Богдан Маліновський, клірики храму та гості у священному сані. Дияконський […]

26.09.2023

Парафія на честь Воскресіння Словущого міста Вінниці відзначила своє престольне свято

26 вересня 2023 року, у свято Воскресіння Словущого, або оновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію пасхальним чином в день престольного свята в одноіменному храмі міста Вінниці. Божественна літургія відбулась у нижньому храмі на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, оскільки верхній храм на честь Воскресіння Словущого знаходиться на […]

26.09.2023

Паломницька служба «Фавор» організовує поїздку до святинь Греції та Італії 

З благословення Високопреосвященнішого Варсонофія, митрополита Вінницького і Барського паломницька служба «Фавор» організовує поїздку по святих місцях Греції та Італії.  Паломники візьмуть участь у щорічній урочистій хресній ході з мощами святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра, молитимуться за літургією біля мощей святителя Миколай Чудотворця у місті Барі. Окрім можливості вклонитися мощам святих Спиридона та Миколая, група […]

26.09.2023