Відбулись загальні збори духовенства Вінницької єпархії

21.12.2022

20 грудня 2022 року, під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, відбулись загальні збори духовенства Вінницької єпархії.

У зібрані, зокрема, взяли участь секретар єпархіального управління архім. Аркадій (Сенчуківський), настоятель Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), настоятелька Браїлівського монастиря ігуменя Антонія (Стеценко) та благочинні єпархії.

Роботу зборів митрополит Варсонофій розпочав з доповіді щодо життя Вінницької єпархії у 2022 році. Архіпастир розповів про служіння єпархії в умовах війни та зміни в житті УПЦ після Собору 27 травня.

Митрополит доповів про соціальне служіння Церкви на території Вінницької єпархії, зокрема про допомогу захисникам України та постраждалим від воєнних дій. Архіпастир також розповів про кадрові зміни в єпархії та навів актуальну статистику.

Потім архієрей відповідав на питання священнослужителів щодо церковного життя і служіння УПЦ. Також владика вручив грамоти священнослужителям, які активно допомогали військовим ЗСУ. Зібрання завершилось спільним фото та молитвою.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023