Митрополит Варсонофій передав для військових гуманітарну допомогу, яку доставлять в зону бойових дій

21.12.2022

17 грудня після богослужіння в храмі Різдва Богородиці смт Вороновиця, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій передав частину гуманітарного вантажу, який був нещодавно зібраний кліриками та парафіянами храмів Вінницької єпархії для наших українських військових, які знаходяться в зоні бойових дій на Сході України.

Гуманітарна допомога цього разу включала в себе продукти харчування, закрутки, тушонки, випічку, а також засоби особистої гігієни і речі першої необхідності.

Серед усього, коштом Вінницького єпархіального управління придбано та передано шини для колес автомобіля, який було відремонтовано стараннями священників єпархії і наразі передано для військових.

Разом до перемоги!🇺🇦

Читайте також: Вінницька єпархія доставила у Херсон 15 тонн гуманітарної допомоги

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024