Просимо допомогти «Дому милосердя», в будинку якого згоріла криша (+реквізити)

16.12.2022

На території «Дому милосердя», який знаходиться в селі Уладівка Літинського благочиння, трапилась пожежа. У ніч з 11 на 12 грудня згорів дах одного з будинків.

На сьогоднішній день у власності «Дому милосердя» знаходиться 9 будинків. В основному це будівлі, які потребують ремонту. У них проживають близько 15 людей, включаючи дітей. Раніше ці люди були безхатьками, але вірянка Української Православної Церкви Олена (Аль-Гурані) організувала для них прихисток.

Дорогі брати і сестри, просимо вас допомогти відновити дах пошкодженого будинку! На ремонт потрібно близько 200 тисяч гривень. Будемо вдячні за будь-яку допомогу!

5168 7520 1675 7885

Аль-Гурані Жасмін Миколаєвна

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023