Архіпастир звершив Божественну літургію в Жмеринському благочинні

06.12.2022

6 грудня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на честь престольного свята в соборі святого князя Олександра міста Жмеринки.

Архієрею співслужили: настоятель храму та благочинний Жмеринського округу прот. Ярослав Коромчевський, духовенство району, клірик Молдовської Православної Церкви ієром. Серафим (Прісекару) та гості у священному сані.

Під час Божественної літургії були піднесені особливі молитовні прохання про мир на нашій українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після богослужіння відбувся молебінь за здоров’я воїнів, які захищають від російських окупантів нашу Українську Державу в день Збройних сил України, після чого митрополит Варсонофій привітав настоятеля, протоієрея Ярослава з паствою з престольним святом, а також вручив святу просфору клірику храму ієрею Назарію Коромчевському, який в сьогоднішній день відзначає першу річницю свого служіння у священному сані.

Насамкінець було зроблене спільне фото, після чого архіпастир благословив для парафіян трапезу, яка традиційно цього дня була для всіх приготована.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Духовенство Хмільницького округу звершили погребіння загиблого воїна-захисника України

22 лютого 2024 року, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Сальниця, духовенство Хмільницького району на чолі з благочинним протоієреєм Олексієм Бачинським звершили чин погребіння загиблого Захисника України — воїна Оверчука Миколи Володимировича, 26 жовтня 1985 року народження, жителя села Сальниця. Воїн Микола Оверчук захищаючи територіальну цілісність та Незалежність України, загинув біля населеного пункту Колодязі Донецької […]

28.02.2024

Соборне богослужіння в соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Ювілей протоієрея Олексія Мельничука

25 лютого 2024 року, у Неділю про митаря і фарисея та день вшанування Іверської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці, що на Пʼятничанах. За Божественною літургією архіпастирю співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Андрій Балан, благочинний першого Вінницького міського благочиння протоієрей Богдан Маліновський, почесний […]

25.02.2024

Архієрей звершив Всенічне бдіння напередодні Неділі про митаря і фарисея

 24 лютого 2024 року, напередодні Неділі про митаря і фарисея та вшанування Іверської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить […]

24.02.2024