Архіпастир звершив Божественну літургію в Жмеринському благочинні

06.12.2022

6 грудня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на честь престольного свята в соборі святого князя Олександра міста Жмеринки.

Архієрею співслужили: настоятель храму та благочинний Жмеринського округу прот. Ярослав Коромчевський, духовенство району, клірик Молдовської Православної Церкви ієром. Серафим (Прісекару) та гості у священному сані.

Під час Божественної літургії були піднесені особливі молитовні прохання про мир на нашій українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після богослужіння відбувся молебінь за здоров’я воїнів, які захищають від російських окупантів нашу Українську Державу в день Збройних сил України, після чого митрополит Варсонофій привітав настоятеля, протоієрея Ярослава з паствою з престольним святом, а також вручив святу просфору клірику храму ієрею Назарію Коромчевському, який в сьогоднішній день відзначає першу річницю свого служіння у священному сані.

Насамкінець було зроблене спільне фото, після чого архіпастир благословив для парафіян трапезу, яка традиційно цього дня була для всіх приготована.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023