Звернення депутатів Вінницької облради не має жодної юридичної сили

25.11.2022

25 листопада 2022 року на сайті Вінницької обласної ради повідомиили про наступне:

Обласна Рада звернулася до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо заборони діяльності УПЦ в єдності з московським патріархатом.

В Україні діє найбільша релігійна організація, яка має назву Українська Православна Церква, з центром у Києві. Якщо депутати мали на увазі саме УПЦ, то таке звернення, як і будь-які подібні, немають жодної юридичної сили та не впливають на життя православних жителів області, які є вірними УПЦ.

Нагадуємо вкотре, що Українська Православна Церква є незалежною у своєму управлінні, а головною метою Церкви є допомога людям прийти до істинного Бога, позбутись гріховних звичок і страстей, а також об‘єднатись навколо Чаші Христової.

Згідно Конституції України (ст. 35), кожен громадянин України має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособове чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.

Дуже прикро, що в той час, коли навколо велика кількість проблем, а наші громадяни, в тому числі віряни УПЦ, гинуть на фронті за свою Батьківщину, депутати вирішили зайнятись «найважливішим» питанням і почали розділяти людей за релігійними переконаннями. Чим підіграють ворогу і розколюють суспільство.

Читайте також: Звернення до депутатів Вінницької обласної ради

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Священники Барського благочиння звершили погребіння воїна Вячеслава Кучерука

Страшна звістка знову надійшла до Барської громади. Страшна війна забрала життя нашого земляка, жителя села Матейків, командира протитанкового відділення взводу вогневої підтримки, молодшого сержанта Вячеслава Кучерука, 2001 року народження.  29 листопада 2023 року, в храмі Архістратига Божого Михаїла села Матейків, клірики Барського благочиння Вінницької єпархії звершили чин погребіння загиблого Захисника України — воїна Вячеслава Кучерука. […]

30.11.2023

Парафіяни вінницького храму придбали шини для військових автомобілів і передали їх на передову

Парафіяни та благодійники храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали кошти для підтримки наших українських військових. На зібрані пожертви парафіянами було придбано шини для автомобіля, які цими днями настоятель Чудо-Михайлівського храму протоієрей Василій Августінов передав нашим захисникам на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській Державі, за здоровʼя […]

29.11.2023

6 грудня в усіх храмах Вінницької єпархії будуть звершені молебні за живих та панахиди за померлих захисників України

6 грудня 2023 року в Україні відзначатиметься День Збройних Сил України. Цього дня будуть звершені богослужіння з нагоди Дня Збройних Сил України. Розпорядженням Високопреосвященнішого Варсонофія, митрополита Вінницького і Барського 6 грудня 2023 року, в усіх храмах та монастирях Вінницької єпархії будуть звершені молебні за живих, а також панахиди за померлих захисників і захисниць України. Щоб бути […]

29.11.2023