У Вінниці архіпастир з духовенством та вірянами помолились перед Барським образом Божої Матері

23.11.2022

23 листопада 2022 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, до Стрітенського храму Вінниці прибула древня Барська ікона Божої Матері.

Після зустрічі ікони відбувся молебень з акафистом Божій Матері. Митрополит Варсонофій разом з духовенством міста помолились за українських воїнів, усіх постраждалих від війни людей, а також за вірян Української Православної Церкви, на яких наводять різні наклепи, а також окремі чиновники бажають обмежити цим людям право на вільне віросповідання.

Разом з усіма молились настоятелька Браїлівського монастиря ігуменя Антонія, старша сестра Барської обителі матушка Димитрія та архім. Єнох, які і привезли для вінниччан цей древній образ Богородиці.

По завершені богослужіння архієрей звернувся до вірян зі словами проповіді. Владика закликав кожного продовжувати підносити особливі молитви за наш український народ, воїнів, а також просити у Господа і Богородиці, щоб наші державні керівники, депутати і різні чиновники проявили мудрість й не розпалювали релігійне протистояння під час війни, а навпаки об’єднали громадян області та України заради перемоги і миру.

У зв’язку з повітряною тривогою, молитва завершувалась у нижньому храмі Стрітенського комплексу, де керуючий єпархією звершив заупокійну літію за Предстоятелем УПЦ Митрополитом Володимиром (Сабоданом). Покійному Блаженнішому виповнилося би 87 років. Царство Небесне!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023