Митрополит Варсонофій вклонився святиням Почаївської Лаври під час свого візиту в Тернопільську єпархію

07.11.2022

6 листопада 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, під час свого візиту в Тернопільську єпархію звершив паломництво до західного уділу Божої Матері — Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Архіпастир вклонився святим мощам преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, до стопи, яка на цій горі відбилась під час чудесного явлення на ній Пресвятої Богородиці.

Митрополит Варсонофій підніс свої щирі молитви про переможний мир в Україні, за здоров’я військових, які зараз захищають нашу державу від зовнішніх злих сил, які на ней зазіхають та про єдність і захист Пречистої Діви для народу і нашої Святої Церкви на Вінниччині.

Радуйся Похвало Почаївська, і всього світу Надіє і Втіхо!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023