Архієрейське богослужіння в Кременецькому Богоявленському жіночому монастирі

06.11.2022

6 листопада 2022 року, в Нелілю 21-шу після П’ятидесятниці, в день вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», митрополит Вінницький і Барський Варсонофій співслужив за Божественною літургією в Кременецькому Богоявленському жіночому монастирі.

Богослужінням очолив керуючий Тернопільською єпархією, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, якому співслужили: намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври, митрополит Почаївський Володимир; митрополит Вінницький і Барський Варсонофій; ректор Почаївської духовної семінарії, архієпископ Шумський Іов, духовенство Тернопільської єпархії та гості у священному сані.

За богослужінням молилась настоятелька Кременецького монастиря ігуменя Димитрія (Голюк), настоятелька Браїлівського жіночого монастиря ігуменя Антонія (Стеценко), ігумені та сестри, а також чисельні паломники свята, яких усіх соборний храм монастиря нажаль не міг вмістити.

Під час Літургії архієреї та духовенство піднесли особливі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастирі молившись попросили у Бога милості для українського народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричасного вірша до присутніх вірян зі словами проповіді звернувся ректор Почаївської духовної семінарії, архієпископ Шумський Іов.

На завершення відбулась святкова хресна хода навколо Кременецької обителі з місцешанованою святинею — чудотворним образом Божої Матері «Скорботна», після чого було виголошено многоліття.

Насамкінець митрополит Сергій привітав усіх з недільним днем, малою Пасхою та зі святом на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість».

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Чергова замовна брехлива стаття у «33-ому»

16 лютого на сайті газети «33 канал» було опубліковано матеріал Тетяни Квасюк під назвою «Терор матушці влаштували священики УПЦ (МП) та віряни». Нам добре відоме упереджене ставлення цього видання до Української Православної Церкви і, скоріш за все, на чергову порцію наклепу та образ на адресу Вінницької єпархії УПЦ навряд чи хто звернув би зайву увагу, якби не людина, яка розповсюджує очевидну брехню і ницість, з […]

21.02.2024

24 лютого у всіх храмах та монастирях Вінницької єпархії помоляться за загиблих під час війни та звершать молебні за захисників України

24 лютого 2024 року, в другі роковини з початку трагічних подій, повʼязаних з повномасштабною російською військовою агресією проти України, з благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у всіх храмах та монастирях Вінницької єпархії Української Православної Церкви будуть звершені панахиди за загиблими і померлими під час цієї війни, а також молебні за захисників і захисниць України […]

20.02.2024

Архіпастир відзначив день свого Небесного Покровителя — преподобного Варсонофія Великого

19 лютого 2024 року, у день пам’яті преподобного Варсонофія Великого, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики Вінницької єпархії та гості у священному сані. Цього дня, свята Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Варсонофія Великого, Небесного Покровителя нашого архіпастиря. Богослужбові піснеспіви виконував сестринський хор під управлінням […]

19.02.2024