Барська ікона Божої Матері прибула в Браїлівську обитель

04.11.2022

Після ранкової Божественної літургії в Шаргородському Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Могилів-Подільської єпархії чудотворний старовинний список Барської ікони Божої Матері був перевезений до Браїлівського жіночого монастиря.

Після молебню усі вірні приклонились до чудотворної ікони, були помазані освяченим єлеєм та вирушили хресною ходою навколо Браїлівської обителі.

Під час ходи духовенство, черниці та паломники обителі зупинились біля монастирського кладовища, де похований приснопам’ятний ігумен Шаргородського чоловічого монастиря, архім. Кіпріан (Корпанюк) і звершили за ним заупокійну літію.

Сьогодні Барська ікона Божої Матері буде принесена в Барський жіночий монастир, де Богородиця залишиться в своїй обителі для духовної втіхи усім тим, які будуть з вірою приходити до Неї.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023