Недільне архієрейське богослужіння в Успенському храмі міста Вінниці

30.10.2022

30 жовтня 2022 року, в Неділю 20-у після П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію та освячення хрестів в храмі Успіння Пресвятої Богородиці міста Вінниці.

Його Високопреосвященству співлужили: секретар єпархіального управління архім. Аркадій (Сенчуківський), настоятель храму прот. Олександр Григор‘єв, ієрей Василій Репінський та ієрей Андрій Балан, а також архідиякон Миколай Кравець та ієродиякон Філарет (Олівінський).

За богослужінням були піднесені особливі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після богослужіння відбулось освячення хрестів та куполів для Успенського храму, після чого митрополит Варсонофій привітав настоятеля, протоієрея Олександра з паствою з відзначною подією в житті храму, а також вручив настоятелю Грамоту Предстоятеля УПЦ за заслуги перед Церквою Христовою.

Насамкінець було зроблене спільне фото.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023