Архієрейське недільне богослужіння в Браїлівському жіночому монастирі

23.10.2022

23 жовтня 2022 року, в Неділю 19-у після П‘ятидесятниці, в день пам’яті отців VII Вселенського Собору та святителя Філарета, митрополита Київського і Галицького, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі Браїлівського жіночого монастиря звершено Божественну літургію.

Богослужіння звершив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили: економ єпархіального управління архім. Єнох (Торак), клірики обителі та гості у священному сані.

Дияконський чин звершили: архід. Давид (Бухта); протод. Діонісій Розпутний та ієрод. Філарет (Олівінський).

Богослужбові піснеспіви виконував сестринський хор монастиря, під управлінням монахині Єпістимії (Співак).

За богослужінням молилась настоятелька монастиря — ігуменя Антонія (Стеценко), сестри, парафіяни та чисельні паломники обителі.

На Малому вході за труди на славу Христової Церкви, архіпастир нагородив ієродиякона Філарета (Олівінського) подвійним орарем.

Після читання Євангельського уривку, митрополит Варсонофій звернувся до вірян з проповіддю.

Під час літургії були піднесені особливі молитовні прохання про мир на нашій українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після літургії архієрей привітав з днем Тезоіменитства свого особистого секретаря-референта ієродиякона Філарета (Олівінського). Архіпастир відзначив, що після чернечого постригу це перший день Ангела, який цього дня відзначає іменинник.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023