Анонс. Відбудеться паломницька поїздка до святинь Італії та Греції

04.10.2022

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія паломницька служба «Фавор» організовує паломницьку поїздку до мощей шанованих усім православним світом святителів Спиридона Триміфунтського та Миколая Чудотворця. Паломники відвідають базиліку святого Миколая в м. Барі та храм святого Спиридона на Керкірі. Будуть мати змогу молитись за богослужінням та прикладатись до мощей святих.

Окрім цього, група відвідає і інші святі місця: монастирі острова Керкіра, гори Олімп та комплексу Метеори, побуває біля мощей великомученика Димитрія Солунського та святителя Григорія Палами, а також біля місця похованния преподобного Паїсія Святогорця. На час перебуваня паломників на Керкірі випадає також день великої хресної ходи старою частиною міста з мощами святителя Спиридона, у якій група візьме участь.

Найбільш цінним є те, що у теперішній надважкий час паломники піднесуть молитви за мир в Україні біля мощей великих святих православного світу. 

І якщо у стародавні часи люди відпрпаляли одного паломника зусиллям цілого села, або вулиці, наразі ця можливість доступна майже кожному, тим більш, що до щирої молитви нас спонукає воєнний час.

Поїздка триватиме з 30 жовтня по 9 листопада.

Детальна інформація та запис за телефонами:

067 236 17 18

067 233 08 33.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023