На храмовій площі у Жмеринці відбувся благодійний фестиваль на підтримку ЗСУ «УКРАЇНА під покровом Богородиці»

23.09.2022

22 вересня 2022 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, на храмовій площі перед собором святого благовірного князя Олександра Невського у місті Жмеринка, відбувся благодійний фестиваль на підтримку Збройних Сил України — «УКРАЇНА під покровом Богородиці».

Фестиваль відбувся за підтримки українсько-німецького гуманітарного фонду.

Пряма трансляція благодійного фестивалю проводилась на офіційній сторінці Вінницької єпархії та Жмеринського благочиння у мережі Facebook.

До уваги глядачів були представлені музичні номери та деякі духовні піснеспіви, які виконували маленькі дітки, дорослі, а також священнослужителі з різних куточків України — Київщини, Рівного, Тернополя та Вінниці.

До присуніх зі словом звернувся митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, який підкреслив на важливості проведення даного заходу, адже він проводиться не задля розваг чи святкувань, а задля благодійності та має на меті зібрати кошти для Збройних Сил України.

В рамках фестивалю була проведена благодійна ярмарка, в якій взяли участь парафії Жмеринського благочиння.

Серед виступів прозвучали духовні піснеспіви та авторська пісня протоієрея Феодора Воскобойникова «Історія Трисвятої пісні», що була написана спеціально для благодійної акції в Жмеринці.

На площі були розташовані скриньки для пожертв на ЗСУ. Також свою пожертву можна було перерахувати на банківську карту. Таким чином благодійний фестиваль в загальному зібрав понад 40 тисяч гривень.

Вже традиційно фестиваль відвідав наш почесний гість переможеть 7 сезону проекту «Голос країни» — протоієрей Олександр Клименко, який виконав народні, свої авторські пісні, а також ті, які вже стали популярними завдяки його виконанню.

Насамкінець митрополит Варсонофій вручив подяки організаторам та учасникам благодійного фестивалю.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння напередодні 15-ї Неділі після П’ятидесятниці

24 вересня 2022 року, напередодні 7-ї Неділі після П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в Троїцькому кафедральному соборі Браїлівського жіночого монастиря. Його Високопреосвященству співслужили клірики обителі. За богослужінням молилася настоятелька монастиря ігуменя Антонія (Стеценко), сестри та парафіяни обителі. Завтра архіпастир звершить Божественну літургію в храмі Вознесіння Господнього с. Уланів, Хмільницького благочиння. Зустріч владики о […]

24.09.2022

На Житомирщині відбулась спроба силового захплення храму УПЦ, у іншому — пограбування та підпал. У Рівному — оскверніння

22 вересня 2022 року, у четвер, відбулась спроба рейдерського захоплення Миколаївського храму смт Попільня Житомирської єпархії Української Православної Церкви. З самого ранку по периметру огорожі та біля центральної брами храму була виставлена охорона, люди у військовій формі, які представлялись місцевою теробороною. Майже у всіх була зброя. На територію храму прихожан, вірян УПЦ не пропускали. Натомість пропустили […]

23.09.2022

Анонс. Відбудеться паломницька поїздка на Святу Землю

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, паломницька служба “Фавор” організовує паломницьку поїздку на Святу Землю. З 9 по 14 жовтня паломники відвідають міста, земного життя Господа нашого Іісуса Христа та подій Священної історії: Єрусалим, Віфлеєм, Назарет, Кану Галілейську, Єрихон. Матимуть змогу пройти хресним шляхом Спасителя вклонитись Голгофі та Гробу Господньому, омитись у водах Іордану. […]

23.09.2022