На храмовій площі у Жмеринці відбувся благодійний фестиваль на підтримку ЗСУ «УКРАЇНА під покровом Богородиці»

23.09.2022

22 вересня 2022 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, на храмовій площі перед собором святого благовірного князя Олександра Невського у місті Жмеринка, відбувся благодійний фестиваль на підтримку Збройних Сил України — «УКРАЇНА під покровом Богородиці».

Фестиваль відбувся за підтримки українсько-німецького гуманітарного фонду.

Пряма трансляція благодійного фестивалю проводилась на офіційній сторінці Вінницької єпархії та Жмеринського благочиння у мережі Facebook.

До уваги глядачів були представлені музичні номери та деякі духовні піснеспіви, які виконували маленькі дітки, дорослі, а також священнослужителі з різних куточків України — Київщини, Рівного, Тернополя та Вінниці.

До присуніх зі словом звернувся митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, який підкреслив на важливості проведення даного заходу, адже він проводиться не задля розваг чи святкувань, а задля благодійності та має на меті зібрати кошти для Збройних Сил України.

В рамках фестивалю була проведена благодійна ярмарка, в якій взяли участь парафії Жмеринського благочиння.

Серед виступів прозвучали духовні піснеспіви та авторська пісня протоієрея Феодора Воскобойникова «Історія Трисвятої пісні», що була написана спеціально для благодійної акції в Жмеринці.

На площі були розташовані скриньки для пожертв на ЗСУ. Також свою пожертву можна було перерахувати на банківську карту. Таким чином благодійний фестиваль в загальному зібрав понад 40 тисяч гривень.

Вже традиційно фестиваль відвідав наш почесний гість переможеть 7 сезону проекту «Голос країни» — протоієрей Олександр Клименко, який виконав народні, свої авторські пісні, а також ті, які вже стали популярними завдяки його виконанню.

Насамкінець митрополит Варсонофій вручив подяки організаторам та учасникам благодійного фестивалю.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Загальна сповідь кліриків другого міського благочиння

31 березня 2023 року, в п’ятницю 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі святого великомученика і цілителя Пантелеімона міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму прот. Михаїл Олійник, секретар єпархії ієрей Андрій Балан, благочинний другого міського округу прот. Віталій Білявський та міське духовенство. Цього дня духовенство другого […]

31.03.2023

У Літині звершено погребіння загиблого воїна Сергія Рахнянського

27 березня 2023 року, в соборі на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла смт Літин було звершено чин понребіння загиблого Захисника України — воїна Сергія Васильовича Рахнянського. Чин погребіння очолив благочинний Літинського церковного округу протоієрей Олег Макар, якому співслужили: настоятель храму протоієрей Олександр Круглюк та клірики благочиння. 23 березня 2023 року в боротьбі за […]

31.03.2023

Заява прес-служби КДАіС з приводу ситуації навколо Академічного храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці (+ВІДЕО) 

Заява прес-служби Київської духовної академії і семінарії з приводу ситуації навколо Академічного храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці Сьогодні, 30 березня 2023 р., близько 10:30 ранку до храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці на території Києво-Печерської Лаври прийшли люди, які у спілкуванні з представниками Київської духовної академії і семінарії назвалися комісією Національного історико-культурного заповідника «Києво-Печерська лавра». Вказані особи […]

30.03.2023