Данія. Клірики УПЦ звершили літургію на парафії Покрови Пресвятої Богородиці в м. Хольстебро

14.09.2022

11 вересня 2022 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич відвідав українську парафію на честь Покрови Пресвятої Богородиці в м. Хольстебро (Данія).про це повідомляє офіційний сайт ВЗЦЗ УПЦ.

В цей недільний день протоієрей Миколай Данилевич звершив Божественну літургію спільно з настоятелем парафії священником Євгенієм Мартинюком. Після завершення Літургії протоієрей Миколай виголосив проповідь на тему євангельського читання та свята Усікновення чесної глави св. Іоанна Хрестителя, передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія новоствореній громаді та подякував за активні пастирські труди священнику Євгенію Мартинюку, завдяки яким громада кількісно збільшується і успішно розвивається.

В свою чергу представники громади з числа мирян попросили передати слова вдячності Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за благословення на створення парафії, в рамках якої православні українці в Данії мають можливість молитися, брати участь в церковних таїнствах, виховувати дітей в православній вірі та перебувати в духовній єдності з Українською Православною Церквою.

Після завершення богослужіння відбулося тепле неформальне спілкування священників з парафіянами. На прохання парафіян, які живуть далеко від згаданого міста, регулярні богослужіння цієї парафії транслюються через соцмережу фейсбук. Слід зауважити, що настоятель протоієрей Євгеній Мартинюк також періодично відвідує та звершує богослужіння в інших містах цього регіону Данії.

Нагадаємо, що громада УПЦ на честь Покрови Пресвятої Богородиці в м. Хольстебро (Данія) була створена на прохання українців, які проживають в Данії. Перше  богослужіння громада звершила на свято Святої Трійці 12 червня 2022 року.

Контакти настоятеля священника Євгенія Мартинюка: +45 22 53 61 20.

Сторінка парафії в мережі фейсбук: Парафія Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ у Королівстві Данія.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023