Митрополит Варсонофій звершив молебень з нагоди Дня Незалежності України

24.08.2022

24 серпня 2022 року, в день 31-ї річниці Незалежності України, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив молебень у Троїцькому соборі Браїлівського монастиря.

Під час молебна архієрей та духовенство помолились за здоров‘я наших українських воїнів, котрі боронять Україну у війні проти агресора. Помолились і за тих, хто загинув на фронті. Також підносились особливі молитви і за весь багатостраждальний український народ.

У своєму слові архіпастир висловив надію, що в скорому часі в Україні настане мир і перестануть гинути люди.

По завершенні молебна митрополит звершив заупокійну літію за архімандритом Феодосієм (Шкляруком) — засновник Лемешівського монастиря. Сьогодні 6-а річниця з дня смерті.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023