В каплиці на могилі архієпископа Симона (Івановського) звершена Божественна літургія

22.08.2022

22 серпня 2022 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в каплиціі, яка збудована над могилою архієпископа Симона (Івановського), що знаходиться на Центральному міському кладовищі у Вінниці, було звершено Божественну літургію та заупокійну літію.

Богослужіння очолив протоієрей Сергій Корженко, якому співслужили клірики єпархії. Під час богослужіння також молився клірик Харківської єпархії прот. Феодор Воскобойніков, який в даний час несе своє служіння у Вінниці.

Віряни у цей день молитовно відзначали першу річницю після освячення митрополитом Варсонофієм цієї каплиці. Під час богослужіння у таїнствах Сповіді та Євхаристії прийняли участь близько п’ятидесяти чоловік.

Після богослужіння отець Сергій виголосив проповідь, в якій розповів про сповідницький подвиг архієпископа Симона в часи гонінь на Церкву Христову.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023