Співробітник молодіжного відділу взяв участь у ХХІІ Всеукраїнській молодіжній конференції.

16.08.2022

З благословіння Високопреосвященнішого Варсанофія, митрополита Вінницького і Барського, співробітник молодіжного відділу Вінницької єпархії протоієрей Андрій Бертман взяв участь у ХХІІ Всеукраїнській конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. 

З 10 по 12 серпня 2022 року з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у Києві відбулася ХХІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. Захід проводиться Синодальним молодіжним відділом УПЦ двічі на рік починаючи з 2011 року, нинішній форум було присвячено викликам, що стоять перед священнослужителями різних регіонів України в умовах оголошеного в нашій Державі воєнного стану. Про це повідомляє пресслужба Синодального відділу УПЦ у справах молоді, передає Інформаційно-просвітницький відділ.

До участі в роботі заходу долучилися близько 40 представників єпархіальних молодіжних відділів, а також віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії, вікарій Полтавської єпархії — архієпископ Новосанжарський Веніамін. Очолив зібрання голова Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю, вікарій Київської Митрополії -архієпископ Обухівський Іона.

Вперше конференцію приймав у своїх стінах ставропігійний храмовий комплекс на честь Собору святих славних і всехвальних 12 Апостолів на чолі з настоятелем протоієреєм Миколаєм Різуном.

10 серпня після молебня на початок доброї справи пролунали доповіді архієпископа Новосанжарського Веніаміна, заступника Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрея Миколая Данилевича, першого заступника голови Синодального молодіжного відділу УПЦ архімандрита Іоасафа (Перетятька).

Після цього учасники форуму ділилися досвідом допомоги біженцям, збирання продуктів та речей для мешканців постраждалих регіонів, пастирської опіки дітей та молоді в умовах війни.

Значну увагу на конференції було присвячено обговоренню особистого досвіду учасників, отриманого під час військового протистояння. В умовах і внаслідок бойових дій змінюється українське суспільство, його запити й потреби, і відповідати на ці запити в усій повноті прагне духовенство та вся спільнота віруючих Української Православної Церкви.

Завершився форум Божественною літургією в храмі на честь Собору 12 Апостолів у п’ятницю, 12 серпня, коли в Україні й усьому світі відзначається Міжнародний день молоді.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023