Співробітник молодіжного відділу взяв участь у ХХІІ Всеукраїнській молодіжній конференції.

16.08.2022

З благословіння Високопреосвященнішого Варсанофія, митрополита Вінницького і Барського, співробітник молодіжного відділу Вінницької єпархії протоієрей Андрій Бертман взяв участь у ХХІІ Всеукраїнській конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. 

З 10 по 12 серпня 2022 року з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у Києві відбулася ХХІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. Захід проводиться Синодальним молодіжним відділом УПЦ двічі на рік починаючи з 2011 року, нинішній форум було присвячено викликам, що стоять перед священнослужителями різних регіонів України в умовах оголошеного в нашій Державі воєнного стану. Про це повідомляє пресслужба Синодального відділу УПЦ у справах молоді, передає Інформаційно-просвітницький відділ.

До участі в роботі заходу долучилися близько 40 представників єпархіальних молодіжних відділів, а також віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії, вікарій Полтавської єпархії — архієпископ Новосанжарський Веніамін. Очолив зібрання голова Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю, вікарій Київської Митрополії -архієпископ Обухівський Іона.

Вперше конференцію приймав у своїх стінах ставропігійний храмовий комплекс на честь Собору святих славних і всехвальних 12 Апостолів на чолі з настоятелем протоієреєм Миколаєм Різуном.

10 серпня після молебня на початок доброї справи пролунали доповіді архієпископа Новосанжарського Веніаміна, заступника Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрея Миколая Данилевича, першого заступника голови Синодального молодіжного відділу УПЦ архімандрита Іоасафа (Перетятька).

Після цього учасники форуму ділилися досвідом допомоги біженцям, збирання продуктів та речей для мешканців постраждалих регіонів, пастирської опіки дітей та молоді в умовах війни.

Значну увагу на конференції було присвячено обговоренню особистого досвіду учасників, отриманого під час військового протистояння. В умовах і внаслідок бойових дій змінюється українське суспільство, його запити й потреби, і відповідати на ці запити в усій повноті прагне духовенство та вся спільнота віруючих Української Православної Церкви.

Завершився форум Божественною літургією в храмі на честь Собору 12 Апостолів у п’ятницю, 12 серпня, коли в Україні й усьому світі відзначається Міжнародний день молоді.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільна літургія в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці

3 грудня 2023 року, в 26-у Неділію після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. За богослужінням архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Віталій Гречко, голова служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярією єпархіального управління ієродиякон Філарет (Олівінський). На Малому вході з благословення Предстоятеля УПЦ, митрополит […]

03.12.2023

Духовенство Вінницького району придбали та передали генератор для потреб військових ЗСУ

Духовенство Вінницького районного благочиння, а також небайдужі віряни зібрали кошти і придбали інвенторний генератор для наших захисників. Цими днями, благочинний Вінницького районного округу протоієрей Миколай Строк, зустрівся з одним із наших парафіян, який також захищає нашу країну на Херсонщині та передав генератор для потреб військових на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській […]

03.12.2023

Архіпастир звершив Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці

2 грудня 2023 року, напередодні 26-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. Разом з владикою за богослужінням молились настоятель храму протоієрей Віталій Гречко, голова служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярією єпархіального управління ієродиякон Філарет (Олівінський). Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить недільну […]

02.12.2023