Співробітник молодіжного відділу взяв участь у ХХІІ Всеукраїнській молодіжній конференції.

16.08.2022

З благословіння Високопреосвященнішого Варсанофія, митрополита Вінницького і Барського, співробітник молодіжного відділу Вінницької єпархії протоієрей Андрій Бертман взяв участь у ХХІІ Всеукраїнській конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. 

З 10 по 12 серпня 2022 року з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у Києві відбулася ХХІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. Захід проводиться Синодальним молодіжним відділом УПЦ двічі на рік починаючи з 2011 року, нинішній форум було присвячено викликам, що стоять перед священнослужителями різних регіонів України в умовах оголошеного в нашій Державі воєнного стану. Про це повідомляє пресслужба Синодального відділу УПЦ у справах молоді, передає Інформаційно-просвітницький відділ.

До участі в роботі заходу долучилися близько 40 представників єпархіальних молодіжних відділів, а також віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії, вікарій Полтавської єпархії — архієпископ Новосанжарський Веніамін. Очолив зібрання голова Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю, вікарій Київської Митрополії -архієпископ Обухівський Іона.

Вперше конференцію приймав у своїх стінах ставропігійний храмовий комплекс на честь Собору святих славних і всехвальних 12 Апостолів на чолі з настоятелем протоієреєм Миколаєм Різуном.

10 серпня після молебня на початок доброї справи пролунали доповіді архієпископа Новосанжарського Веніаміна, заступника Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрея Миколая Данилевича, першого заступника голови Синодального молодіжного відділу УПЦ архімандрита Іоасафа (Перетятька).

Після цього учасники форуму ділилися досвідом допомоги біженцям, збирання продуктів та речей для мешканців постраждалих регіонів, пастирської опіки дітей та молоді в умовах війни.

Значну увагу на конференції було присвячено обговоренню особистого досвіду учасників, отриманого під час військового протистояння. В умовах і внаслідок бойових дій змінюється українське суспільство, його запити й потреби, і відповідати на ці запити в усій повноті прагне духовенство та вся спільнота віруючих Української Православної Церкви.

Завершився форум Божественною літургією в храмі на честь Собору 12 Апостолів у п’ятницю, 12 серпня, коли в Україні й усьому світі відзначається Міжнародний день молоді.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024