Анонс. Відбудеться паломницька поїздка на Святу Землю

10.08.2022

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія паломницька служба “Фавор” організовує паломницьку поїздку на Святу Землю.

З 4 по 11 вересня паломники відвідають міста, пов’язані з земним життям Господа нашого Іісуса Христа та подіями Священної історії: Єрусалим, Віфлеєм, Назарет, Кану Галілейську, Єрихон, Хеврон. Матимуть змогу пройти хресним шляхом Спасителя вклонитись Голгофі та Гробу Господньому, омитись у водах Іордану. У програмі також відвідання монастирів Юдейської пустелі, підйом на гору Спокуси та гору Фавор. Паломники молитимуться за богослужінням у печері Різдва Христового та нічною літургією на Гробі Господньому.

Понад два роки, спочатку через пандемію, а після через війну, наші віруючі були позбавлені можливості відвідувати Святу Землю, втім наразі, Господь надає нам таку можливість. Піднесемо молитви на Святій Землі за нашу багатостраждальну державу, за український народ та його захисників, за дарування миру Україні та нашій Церкві.

Запис та детальна інформація за телефоном: 067 236 17 18.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023