Анонс. Відбудеться паломницька поїздка на Святу Землю

10.08.2022

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія паломницька служба “Фавор” організовує паломницьку поїздку на Святу Землю.

З 4 по 11 вересня паломники відвідають міста, пов’язані з земним життям Господа нашого Іісуса Христа та подіями Священної історії: Єрусалим, Віфлеєм, Назарет, Кану Галілейську, Єрихон, Хеврон. Матимуть змогу пройти хресним шляхом Спасителя вклонитись Голгофі та Гробу Господньому, омитись у водах Іордану. У програмі також відвідання монастирів Юдейської пустелі, підйом на гору Спокуси та гору Фавор. Паломники молитимуться за богослужінням у печері Різдва Христового та нічною літургією на Гробі Господньому.

Понад два роки, спочатку через пандемію, а після через війну, наші віруючі були позбавлені можливості відвідувати Святу Землю, втім наразі, Господь надає нам таку можливість. Піднесемо молитви на Святій Землі за нашу багатостраждальну державу, за український народ та його захисників, за дарування миру Україні та нашій Церкві.

Запис та детальна інформація за телефоном: 067 236 17 18.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023