Правоохоронці порушили кримінальне провадження щодо захоплення храму УПЦ прибічниками “ПЦУ” в селі Хорів на Рівненщині

22.07.2022

Правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження стосовно представників “ПЦУ”, які розпалювали міжконфесійну ворожнечу та організовували захоплення Петро-Павлівського храму у селі Хорів Острозької ОТГ Рівненської області. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Провадження відкрито за кількома статтями КК України по фактах: підроблення та використання підроблених документів, розпалювання релігійної  ворожнечі, спроба силового захоплення церкви.

“За кожну вчинену протиправну дію – кожен буде нести кримінальну відповідальність перед законом”, – прокоментувала  правозахисниця Рівненської єпархії УПЦ Раїса Дмитренко.

Варто зауважити, що  за порушення частини 3 статті 161, розпалювання релігійної ворожнечі, наступає відповідальність: позбавленням волі від 5 до 8 років.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024