Суд повернув УПЦ будівлю єпархіального управління у Вінниці

24.06.2022

22 червня 2022 року Господарський суд Вінницької області виніс рішення на користь Української Православної Церкви за право власності на будівлю єпархіального управіння у Вінниці за адресою Магістратська, 162.

У 2018 році даним нерухомим майном незаконно заволоділи представники ПЦУ. Цинічний вчинок був звершений колишнім Вінницьким митрополитом Симеоном. Розуміючи, що за участь у зібранні по створенню нової релігійної організації ПЦУ, він буде усунений з посади Керуючого Вінницької єпархії, тому в день видачі Указу про його зняття з посади Керуючого, коли вже він і сам вийшов з членів нашої Церкви, м. Симеон вирішив подарувати приміщення Управління Вінницької єпархії УПЦ Преображенському собору Вінниці. Як настоятель собору він і прийняв цей дарунок, тобто сам собі зробив подарунок.

Господарський суд Вінницької області, як перша інстанція, прийняв рішення про те, що договір пожертви нерухомого майна (єпархіального управління) є незаконним.

На рішення суду представники ПЦУ у Вінниці відреагували агресивно. На офіційному сайті «Вінницько-Барської єпархії ПЦУ» не змогли правильно написати назву нашої Церкви та обізвали «п’ятою колоною рф». Така істерична реакція свідчить про бажання представників ПЦУ тиснути на суд, а також показує справжнє обличчя тих, хто лише прикривається вірою у своїй темних справах.

Священики і віряни Вінницької єпархії Української Православної Церкви продовжують допомагати усім постраждалим, моляться за українських воїнів і весь український народ.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Воскресіння Словущого. Осіння Пасха: історія свята

Згадування про відновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі або Воскресіння Словущого — (грец. Ανάμνηση των Εγκαινίων του Ιερού Ναού της Αναστάσεως), Святкується 13 / 26 вересня, в переддень двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Це маловідоме свято встановлено на згадку про урочисте освячення у 335 році храму збудованого святим рівноапостольним царем Костянтином Великим […]

26.09.2023

Вечірнє богослужіння пасхальним чином у вінницькому храмі Воскресіння Словущого

Увечері, 25 вересня 2023 року, напередодні престольного свята вінницького храму на честь Воскресіння Словущого, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив вечірнє богослужіння пасхальним чином. Архіпастирю співслужили секретар єпархії, настоятель — протоієрей Валерій Швець, благочинні та клірики міста Вінниці. Нагадаємо, завтра архіпастир звершить Божественну літургію пасхальним чином в цьому ж храмі. Зустріч владики о 8:00. Запрошуємо […]

25.09.2023

Священний Синод затвердив намісника Іллінського чоловічого монастиря міста Вінниці

25 вересня 2023 року, під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відбулось засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. У відповідь на рапорт Преосвященного митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, Священний Синод затвердив архімандрита Аркадія (Сенчуківського) намісником чоловічого монастиря на честь пророка Божого Іллі у місті Вінниця, Вінницької єпархії. Читайте також: Звернення Священного Синоду Української Православної […]

25.09.2023