Суд повернув УПЦ будівлю єпархіального управління у Вінниці

24.06.2022

22 червня 2022 року Господарський суд Вінницької області виніс рішення на користь Української Православної Церкви за право власності на будівлю єпархіального управіння у Вінниці за адресою Магістратська, 162.

У 2018 році даним нерухомим майном незаконно заволоділи представники ПЦУ. Цинічний вчинок був звершений колишнім Вінницьким митрополитом Симеоном. Розуміючи, що за участь у зібранні по створенню нової релігійної організації ПЦУ, він буде усунений з посади Керуючого Вінницької єпархії, тому в день видачі Указу про його зняття з посади Керуючого, коли вже він і сам вийшов з членів нашої Церкви, м. Симеон вирішив подарувати приміщення Управління Вінницької єпархії УПЦ Преображенському собору Вінниці. Як настоятель собору він і прийняв цей дарунок, тобто сам собі зробив подарунок.

Господарський суд Вінницької області, як перша інстанція, прийняв рішення про те, що договір пожертви нерухомого майна (єпархіального управління) є незаконним.

На рішення суду представники ПЦУ у Вінниці відреагували агресивно. На офіційному сайті «Вінницько-Барської єпархії ПЦУ» не змогли правильно написати назву нашої Церкви та обізвали «п’ятою колоною рф». Така істерична реакція свідчить про бажання представників ПЦУ тиснути на суд, а також показує справжнє обличчя тих, хто лише прикривається вірою у своїй темних справах.

Священики і віряни Вінницької єпархії Української Православної Церкви продовжують допомагати усім постраждалим, моляться за українських воїнів і весь український народ.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

У день 32-ї річниці Харківського Собору архієрей звершив молебень та панахиду за загиблими у Харкові

27 травня 2024 року, у день 32-ї річниці Харківського Архієрейського Собору та 2-ї річниці Собору Української Православної Церкви у Києві, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив подячний молебень та заупокійну літію за спочилих учасників Харківського собору. Архіпастир звершив подячний молебень у каплиці на честь благовірного князя Ярослава Мудрого при архієрейській резиденції у місті Вінниці. Після […]

27.05.2024

Недільна літургія та освячення хрестів в Іллінському монастирі міста Вінниці

26 травня 2024 року, у 4-у Неділю після Пасхи, про розслабленного, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію та освячення накупольних хрестів в Іллінському чоловічому монастирі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: секретар єпархії протоієрей Андрій Балан, благочинний у справах монастирів архімандрит Єнох (Торак), намісник обителі архімандрит Аркадій (Сенчуківський), клірики монастиря та гості у священному сані. […]

26.05.2024

Клірики Жмеринського благочиння провели в останню дорогу загиблого воїна Дениса Брика

25 травня 2024 року у соборі святого Олександра міста Жмеринки було звершено чин відспівування 29-річного воїна Дениса Брика. Денис – випускник ліцею №3, закінчив Жмеринське ВПУ, працював на залізниці провідником, а згодом – на елеваторі «Кусто Агро». В січні 2023 року став на захист рідної держави і разом з побратимами 118 ОМБР захищав нашу свободу […]

26.05.2024