Митрополит Варсонофій звершив недільне богослужіння в храмі на честь Всіх Святих у Києві

19.06.2022

19 червня 2022 року, в Неділю 1-шу після П’ятидесятниці митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі на честь Всіх Святих у м. Києві.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму прот. Віктор Дреботій, благочинний Вишневського округу прот. Василій Русинка, клірики храму та гості у священному сані.

За богослужінням були піднесені молитви за здоров’я військових, про припинення війни та перемогу України над агресором.

Під час богослужіння майже усі вірні, які молились у храмі приступили до Причастя Святих Христових Таїн.

Після літургії відбулась святкова хресна хода навколо Всіхсвятського храму.

Насамкінець архіпастир привітав усіх присутніх зі святом усіх святих, що від віку Богу угодили.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023