Керівник відділу по взаємодії з військовими формуваннями звершив панахиду за загиблими українськими вiйськовими

10.06.2022

10 червня 2022 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, клірик Вінницької єпархії протоієрей Сергій Ковтун, керівник єпархіального відділу по взаємодії з військовими формуваннями, звершив панахиду за загиблими українськими вiйськовими у храмi св. Апостола і Євангеліста Iоанна Богослова м. Вінниці.

Богослужіння звершено напередодні Вселенської Троїцької поминальної суботи.

Священику співслужили клірики Іоанно-Богословського храму, прот. Віталій Білявський та ієрей Андрій Микитин.

Клірики єпархії піднесли свої молитви про упокій душ полеглих воїнів Захисників України, які героїчно віддали свої життя захищаючи нашу Державу.

Вічна пам’ять, нашим захисникам!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023