Митрополит Варсонофій зустрівся з кліриками та сестрами Браїлівського та Барського монастирів

03.06.2022

3 червня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій зустрівся з кліриками та насельницями Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря.

В зустрічі взяли участь настоятелька обох жіночих монастирів ігуменя Антонія (Стеценко), Старша сестра Барського жіночого монастиря монахиня Димитрія (Філікова).

Під час зустрічі архіпастир доніс до присутніх прийняті постанови Архієрейського собору та Собору Української Православної Церкви, що відбувся 27 травня у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі в м. Києві (Феофанія).

Владика зачитав постанови Собору УПЦ, пояснив їх сутність, а також відкрив дискусію по зазначеній попередньо темі. Усі присутні мали можливість отримати поглиблену відповідь на задані запитання.

Насамкінець клірики та сестри обителі виразили підтримку Блаженнішому Митрополиту Онуфрію та рішенням Собору Української Православної Церкви.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023