Митрополит Варсонофій зустрівся з кліриками та сестрами Браїлівського та Барського монастирів

03.06.2022

3 червня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій зустрівся з кліриками та насельницями Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря.

В зустрічі взяли участь настоятелька обох жіночих монастирів ігуменя Антонія (Стеценко), Старша сестра Барського жіночого монастиря монахиня Димитрія (Філікова).

Під час зустрічі архіпастир доніс до присутніх прийняті постанови Архієрейського собору та Собору Української Православної Церкви, що відбувся 27 травня у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі в м. Києві (Феофанія).

Владика зачитав постанови Собору УПЦ, пояснив їх сутність, а також відкрив дискусію по зазначеній попередньо темі. Усі присутні мали можливість отримати поглиблену відповідь на задані запитання.

Насамкінець клірики та сестри обителі виразили підтримку Блаженнішому Митрополиту Онуфрію та рішенням Собору Української Православної Церкви.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Літинському благочинні звершено погребіння загиблого воїна Сергія Ліварчука

5 грудня 2023 року, в храмі Вознесіння Господнього села Бруслинівка, кліриками Літинського благочиння було звершено погребіння загиблого Захисника України — воїна Сергія Ліварчука. Чин поховання очолив благочинний Літинського церковного округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Михайло Михальчук та духовенство благочиння. Загиблий воїн Сергій народився в селі Бруслинівці 16 вересня 2001 року. Закінчив 9 класів […]

07.12.2023

7 грудня — день памʼяті великомучениці Катерини

Свята великомучениця Катерина була дочкою правителя Александрії Єгипетської Конста під час правління імператора Максиміна. Живучи в столиці – центрі еллінської ученості, Катерина, володарка рідкісної краси і розуму, отримала блискучу освіту, вивчивши твори кращих античних філософів та вчених.  Юнаки з найіменитіших родин імперії шукали руки прекрасної Катерини, але жоден з них не став її обранцем. Вона […]

07.12.2023

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до Дня Збройних Сил України 

Дорогі брати і сестри! Мужнє українське воїнство! Із почуттями щирої подяки та поваги до вашого величного подвигу, сердечно вітаю вас із святом — Днем Збройних Сил України! Щодня ми є свідками вашої жертовної любові до ближніх, вашої відваги та мужності, вашої професійності у справі оборони нашої держави від підступного ворога. Незважаючи на нестерпну спеку і […]

06.12.2023