Митрополит Варсонофій передав гуманітарну допомогу жителям Київщини

18.05.2022

14 травня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій особисто передав гуманітарну допомогу жителям с. Озера, Бородянського району, Київської області.

Більшість регіонів України охопила гуманітарна катастрофа. Особливо це відчувається в тих місцях, де пройшла хвиля війни. Так в Бородянському районі, де війна торкнулась його жителів та безпосередньо місцевого храму, було роздано гуманітарний вантаж, який зібрали за допомогою Міжнародного благодійного «Українсько-німецького гуманітарного фонду».
https://www.facebook.com/UGIIF/

Вантаж було роздано парафіянам та жителям села на території Архангело-Михайлівського храму. Митрополит Варсонофій разом з настоятелем храму протоієреєм Михаїлом Файкуном передали людям засоби гігієни, одяг та продукти харчування.

Наостанок архієрей відвідав будинок отця Михаїла, який він вимушений був покинути в перші дні війни та у який в цей період увірвалися і проживали окупанти.

Висловлюємо щиру подяку Міжнародному благодійному «Українсько-німецькому гуманітарному фонду» та його керівнику Шамраю Артему Віталійовичу за надану допомогу!

Боже, бережи Україну!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Новий графік роботи єпархіального складу

Розпорядженням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія від 17 червня 2024 року, затвердженого новий графік роботи для єпархіального складу-магазину. Відтепер склад-магазин працюватиме за наступним принципом: ПОНЕДІЛОК і ПʼЯТНИЦЯ з 11:00 до 14:00; ВІВТОРОК – ЧЕТВЕР з 10:00 до 17:00. Нагадуємо, єпархіальний склад знаходиться у приватному секторі мікрорайону Пирогово, за адресою: вул. ЯРОСЛАВА МУДРОГО, 52. Також підписуйтесь […]

18.06.2024

Призначено нового духівника Вінницької єпархії

У день свята Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій призначив нового духівника Вінницької єпархії Української Православної Церкви. На посаду Духівника Вінницької єпархії обраний почесний настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці протоієрей Олексій Мельничук. Митрополит Варсонофій від імені духовенства та вірян Вінницької єпархії висловлює щиру подякую попередньому духівнику єпархії протоієрею Володимиру Цвику, за багаторічні […]

17.06.2024

Клірики Барського благочиння звершили погребіння воїна Олександра Болеска

17 червня 2024 року, в храмі Покрова Пресвятої Богородиці села Черешки було звершено чин погребіння загиблого Захисника України воїна Болеска Олександра, 9 березня 1987 року народження. Погребіння очолив настоятель храму протоієрей Андрій Холод, разом з кліриками Барського благочиння. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай Господь упокоїть його душу в Царстві Небесному, та […]

17.06.2024