Митрополит Варсонофій передав гуманітарну допомогу жителям Київщини

18.05.2022

14 травня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій особисто передав гуманітарну допомогу жителям с. Озера, Бородянського району, Київської області.

Більшість регіонів України охопила гуманітарна катастрофа. Особливо це відчувається в тих місцях, де пройшла хвиля війни. Так в Бородянському районі, де війна торкнулась його жителів та безпосередньо місцевого храму, було роздано гуманітарний вантаж, який зібрали за допомогою Міжнародного благодійного «Українсько-німецького гуманітарного фонду».
https://www.facebook.com/UGIIF/

Вантаж було роздано парафіянам та жителям села на території Архангело-Михайлівського храму. Митрополит Варсонофій разом з настоятелем храму протоієреєм Михаїлом Файкуном передали людям засоби гігієни, одяг та продукти харчування.

Наостанок архієрей відвідав будинок отця Михаїла, який він вимушений був покинути в перші дні війни та у який в цей період увірвалися і проживали окупанти.

Висловлюємо щиру подяку Міжнародному благодійному «Українсько-німецькому гуманітарному фонду» та його керівнику Шамраю Артему Віталійовичу за надану допомогу!

Боже, бережи Україну!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023