Митрополит Варсонофій звершив літургію у храмі вмч. Георгія міста Вінниці. Престольне свято

06.05.2022

6 квітня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі святого великомученика Георгія Побідоносця м. Вінниці.

Його Високопреосвященству співслужили духівник єпархії прот. Володимир Цвик, благочинні міста прот. Богдан Маліновський і прот. Михаїл Олійник, , настоятель храму прот. Валерій Швець та духовенство міста Вінниці.

Під час богослужіння, з благословіння Предстоятеля УПЦ та з нагоди 85-річчя від дня народження і 50-річчя служіння у священному сані, митрополит Варсонофій вручив духівнику єпархії прот. Володимиру Цвику орден святого апостола Андрія Первозванного.

За літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після богослужіння відбувся хресний хід пасхальним чином. В цей день митрополит Варсонофій також привітав клірика храму прот. Петра Мигаля з днем народження. Архієрей подякував настоятелю отцю Валерію за активне служіння на парафії та відзначив велику і міцну громаду УПЦ на честь святого великомученика.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023