Відбулись збори духовенства міста Вінниці та Вінницького районного благочиння

01.04.2022

31 березня 2022 року, під керівництвом митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, відбулись збори духовенства м. Вінниці та Вінницького районного благочиння.

Разом архієреєм були присутні секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський) та благочинні прот. Богдан Маліновський, прот. Михаїл Олійник та прот. Миколай Строк. Зібрання розпочалось з молитви та вступного слова митрополита Варсонофія.

Священики обговорили церковні питання актуальні для сьогодення. Ще раз всі присутні засудили військову агресію РФ проти України, а також мовчання патріарха Кирила щодо війни в Україні. 

Віроломне вторгнення віськ РФ на територію незалежної України і розв’язання війни проти українського народу продемонструвало істинні прагнення політичного керівництва РФ відносно нашої держави — не братська любов, а бажання підкорення своїй волі.

Архієрей закликав посилити молитви про настання миру в нашій державі і благословив зібратися духовенству та мирянам у Георгіївському храмі міста Вінниці на молебень з акафистом за мир (6 квітня об 11:00, проспект Коцюбинського 60а)

Митрополит Варсонофій подякував клірикам за активну гуманітарну допомогу військовим і біженцям, також архієрей закликав продовжувати підтримувати воїнів Збройних Сил України. 

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Ліствиця. Сходи сходження на небо преподобного Іоанна Синайського

Преподобний Іоанн Ліствичник, пам’яті якого присвячена ця неділя Великого Посту, був ігуменом Синайської гори та залишив після себе класичний, усім відомий повʼязаний з його імʼям, твір по православній аскетиці – «Ліствицю». Починає він свою працю з цілепокладання духовного життя. А воно, насамперед, полягає, на його думку, в тому, щоб перемогти в собі самість і себелюбство, цю […]

14.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Стрітенському храмі міста Вінниці

12 квітня 2024 року, у пʼятницю 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Стрітенському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний першого Вінницького міського округу протоієрей Богдан Маліновський, настоятель храму протоієрей Сергій Виговський та клірики міста. Цього дня духовенство першого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств […]

12.04.2024

У Хмільницькому благочинні звершили погребіння воїна Івана Найчука

11 квітня 2024 року, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Качанівка Хмільницького благочиння, було звершено чин погребіння воїна Івана Андрійовича Найчука, 1997 року народження. Воїн Іван Андрійович Найчук, мешканець села Качанівка, мужньо виконував свій  військовий обов’язок, боронячи суверенітет та незалежність нашої держави від російського агресора. Воїн Іван загинув біля населеного пункту Карлівка Покровського району Донецької області. […]

11.04.2024