Відбулись збори духовенства міста Вінниці та Вінницького районного благочиння

01.04.2022

31 березня 2022 року, під керівництвом митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, відбулись збори духовенства м. Вінниці та Вінницького районного благочиння.

Разом архієреєм були присутні секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський) та благочинні прот. Богдан Маліновський, прот. Михаїл Олійник та прот. Миколай Строк. Зібрання розпочалось з молитви та вступного слова митрополита Варсонофія.

Священики обговорили церковні питання актуальні для сьогодення. Ще раз всі присутні засудили військову агресію РФ проти України, а також мовчання патріарха Кирила щодо війни в Україні. 

Віроломне вторгнення віськ РФ на територію незалежної України і розв’язання війни проти українського народу продемонструвало істинні прагнення політичного керівництва РФ відносно нашої держави — не братська любов, а бажання підкорення своїй волі.

Архієрей закликав посилити молитви про настання миру в нашій державі і благословив зібратися духовенству та мирянам у Георгіївському храмі міста Вінниці на молебень з акафистом за мир (6 квітня об 11:00, проспект Коцюбинського 60а)

Митрополит Варсонофій подякував клірикам за активну гуманітарну допомогу військовим і біженцям, також архієрей закликав продовжувати підтримувати воїнів Збройних Сил України. 

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023