Вінницька єпархія передала понад 40 тонн допомоги біженцям та воїнам

30.03.2022

Парафії Вінницької єпархії УПЦ передали вже понад 40 тонн гуманітарної допомоги для постраждалих від бойових дій та українських захисників, зібрали більше ніж 120 тисяч гривень воїнам і надали притулок тисячам біженців.

Всі парафії Вінницької єпархії активно допомагають українським військовослужбовцям та збирають гуманітарну допомогу. Священики приймають при храмах постраждалих від війни українців з різних областей. Лише один Хрестовоздвиженський храм Вінниці щодня приймав біля 80-и біженців. Загалом з початку війни в храмах та монастирях єпархії було надано притулок більше ніж 2050 біженцям.

Низка парафій неодноразово проводили збір гуманітарної допомоги для біженців. Загалом було надано понад 40 тонн продуктів, одягу, засобів особистої гігієни, білизни тощо. Клірики єпархії у Вінниці часто відвідують блок-пости міста та передають харчі і необхідні речі захисникам.

Священнослужителі неодноразово доставляли гуманітарну допомогу у відповідні пункти збору міста Вінниці та інших населених пунктів. Нижні храми єпархії з першого дня війни були облаштовані під бомбосховища. У багатьох парафіях збирали кошти та передавали на потреби українських військових. Загалом було зібрано та передано близько 120 000 гривень.

Відомо про близько 1500 парафіян храмів Вінницької єпархії УПЦ, мобілізованих до збройних сил України та у лави територіальної оборони, які захищають територіальну цілісність України.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023