Митрополит Варсонофій звершив іночеський постриг у Браїлівській обителі

24.03.2022

22 березня 2022 року, після вечірнього уставного богослужіння, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чин іночеського постригу в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі.

Разом з архіпастирем молилась настоятелька обителі ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами монастиря.

Цьогоріч Браїлівський монастир поповнився шістьма інокинями.
Послушниці отримали в постризі нові імена: Шаповалова Христина — Аркадія, на честь прп. Аркадія Кіпрського; Гнидюк Ольга — Ксенія, на честь Блаж. Ксенії; Мальвана Людмила — Силуана, на честь прп. Силуана, Севастянова Людмила — Євсевія, на честь мучениці Євсевії, Виняр Марія — Сергія, на честь прп. Сергія Радонежзького, Заступ Любов — Амфілохія, на честь прп. Амфілохія Почаївського.

Новопострижені сестри були вручені восприємницям для духовної настанови.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024