Глава ОП назвав ворогами держави тих, хто закликає до погромів храмів

21.03.2022

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак фактично звинуватив у роботі на ворога тих, хто закликає до погромів храмів УПЦ.

Глава Офісу Президента України Андрій Єрмак фактично звинуватив у роботі на ворога тих, хто експлуатує ідеї навколо релігійного конфлікту через наявність в Україні «Руської церкви». Про це написав у своєму Telegram-каналі.

«Останнім часом у соцмережах, чатах населених пунктів з’являється величезна кількість дезінформаційних публікацій та фейкових вкидів, які розганяються російськими ботами та «корисними ідіотами» в Україні», – зазначив Єрмак.

На його думку, це свідчить про використання росіянами інформаційно-психологічних операцій із метою внутрішнього розколу українського суспільства. Єрмак підкреслив, що для розпалювання внутрішніх конфліктів сьогодні найчастіше використовуються дві теми:
 – чвари навколо питань вступу до НАТО та «неправильних дій» армії;
– ідеї навколо релігійного конфлікту через наявність в Україні «Руської церкви». Заклики до погромів. 

Глава Офісу Президента закликав громадян перевіряти інформацію, бути пильними під час аналізу публікацій та не поспішати з висновками.

«Підтримуйте наших воїнів та Україну, бо сьогодні ми всі ведемо війну за виживання. Це – Вітчизняна війна», – заявив він.

Андрій Єрмак наголосив, що «СБУ працює. І треба не заважати їм виконувати свою роботу проти провокаторів».

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Літинському благочинні звершено погребіння загиблого воїна Сергія Ліварчука

5 грудня 2023 року, в храмі Вознесіння Господнього села Бруслинівка, кліриками Літинського благочиння було звершено погребіння загиблого Захисника України — воїна Сергія Ліварчука. Чин поховання очолив благочинний Літинського церковного округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Михайло Михальчук та духовенство благочиння. Загиблий воїн Сергій народився в селі Бруслинівці 16 вересня 2001 року. Закінчив 9 класів […]

07.12.2023

7 грудня — день памʼяті великомучениці Катерини

Свята великомучениця Катерина була дочкою правителя Александрії Єгипетської Конста під час правління імператора Максиміна. Живучи в столиці – центрі еллінської ученості, Катерина, володарка рідкісної краси і розуму, отримала блискучу освіту, вивчивши твори кращих античних філософів та вчених.  Юнаки з найіменитіших родин імперії шукали руки прекрасної Катерини, але жоден з них не став її обранцем. Вона […]

07.12.2023

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до Дня Збройних Сил України 

Дорогі брати і сестри! Мужнє українське воїнство! Із почуттями щирої подяки та поваги до вашого величного подвигу, сердечно вітаю вас із святом — Днем Збройних Сил України! Щодня ми є свідками вашої жертовної любові до ближніх, вашої відваги та мужності, вашої професійності у справі оборони нашої держави від підступного ворога. Незважаючи на нестерпну спеку і […]

06.12.2023