Архієрейське богослужіння у Барському жіночому монастирі

05.03.2022

5 березня 2022 року, в день пам’яті святої блаженної Матрони, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на честь престольного свята у Барському жіночому монастирі.

Богослужіння відбулося у нижньому храмі Барського монастиря на честь святого пророка Божого Ілії.

Його Високопреосвященству співлужили: секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Барського церковного округу архім. Серафим (Поворозник), Економ Вінницької єпархії архім. Єнох (Торак), духівник Барського округу прот. Павел Мироненко, клірики обителі та гості у священному сані.

Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець.

За богослужінням молилися: настоятелька монастиря ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), сестри обителі та чисельні паломники.

Після сугубої єктенії митрополит Варсонофій підніс особливі молитви за встановлення довгоочікуваного миру в Україні.

Після заамвонної молитви був звершений молебень з особливими молитовними проханнями за здоров’я захисників, військових і встановлення миру та правопорядку у нашій Державі.

На завершення архіпастир звернувся до присутніх зі словами проповіді. Владика вкотре наголосив на важливості посилення молитов за нашу країну, владу, військо та найголовніше про мир в Україні.

Насамкінець ігуменя Антонія та монахиня Димитрія подякували архієрею за звершення святкової Божественної літургії та побажали для усіх особливого покровительства Цариці Небесної, Яка перебуває в цій обителі в своєму чудотворному Барському образі.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024