Відбулися збори благочинних Вінницької єпархії

03.03.2022

3 березня 2022 року під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулися збори благочинних в приміщенні Вінницького єпархіального управління.

Під час зборів були обговорені актуальні питання з життя Вінницької єпархії Української Православної Церкви.

Благочинні подали актуальну інформацію про соціальну роботу та гуманітарну допомогу військовим формуванням України під час трагічних воєнних дій в Україні.

Архіпастир наголосив на важливості підсилення молитовних правил серед духовенства та мирян Вінницької єпархії не тільки у храмах, а й вдома.

Оголошено про обов’язкове виконання благословіння Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого митрополита Онуфрія на рахунок звершення 4 березня о 12:00 молебнів за встановлення миру в Україні.

Насамкінець були підбиті підсумки про діяльність парафій у минулому місяці та складені графіки архієрейських богослужінь під час Великого посту.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023